szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Open'er po raz drugi najlepszym festiwalem w Europie

2011-01-13

inf. pras./fot. mat. pras.

Open'er po raz drugi najlepszym festiwalem w Europie
  A A A
 

Z radością pragniemy ogłosić, że podczas gali European Festival Awards w holenderskim Groningen, Heineken Open’er Festival otrzymał nagrodę w kategorii Best Major Festival (Najlepszy Duży Festiwal).

Co najważniejsze - już drugi rok z rzędu nasz festiwal otrzymuje to ważne wyróżnienie, zdobyte dzięki głosom publiczności. W tym roku zanotowano niebywały wręcz wzrost ilości głosujących – oddano ponad 350 tysięcy głosów, to potwierdzenie jak wielkie znaczenie w naszym życiu mają festiwale i jak wielkie emocje budzą.

European Festival Awards to najważniejsze europejskie nagrody festiwalowe będące wspólną inicjatywą Yourope (Stowarzyszenia Festiwali Europejskich), Eurosonic Noorderslag (najważniejszej europejskiej konferencji muzycznej) oraz Virtual Festivals Europe mającą na celu podsumowanie europejskiego sezonu festiwalowego oraz uhonorowanie wyróżniających się wydarzeń, zespołów i organizatorów.

Mimo silnej konkurencji takich uznanych festiwali jak m.in. Rock Werchter, czy Roskilde, Open’er Festival zwyciężył dzięki głosom oddanej publiczności, za co bardzo dziękujemy – to wspaniały prezent na 10-tą edycję festiwalu.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!