szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Bielsko-Biała, malownicze górskie miasto, ósmy rok gości największe gwiazdy światowego jazzu. W naszym konkursie mamy do rozdania trzy pakiety wejściówek na nadchodzące koncerty tegorocznej edycji festiwalu Jazzowa Jesień.

Oto zasady konkursu:

1. Wyślij maila na adres: muzyka@serwis.wp.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe (na maile czekamy do 21 listopada 2010 r. włącznie)

2. W temacie wiadomości wpiszcie hasło: Jazzowa Jesień

3. W mailu, oprócz odpowiedzi na pytania powinny znaleźć się: imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz poniższa klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z Konkursem przez Wirtualną Polskę S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Traugutta 115 C, oraz oświadczam iż posiadam wiedzę, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak także wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe:

1. Koncert którego wykonawcy występującego podczas tegorocznej odsłony festiwalu Jazzowa Jesień chciałbyś zobaczyć i dlaczego? Szczegółowy opis imprezy znajdziecie pod tym adresem.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!