szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Tomek Lubert i jego nowy zespół. Podbiją serca Polek?

2009-03-24

inf. prasowa/ fot. Sony Music

Tomek Lubert i jego nowy zespół. Podbiją serca Polek?
  A A A
 

Tomek Lubert powraca na scenę z nowym projektem. Kapela wykonawcy znanego z Virgin i grupy Video nosi nazwę Volver.Oto co o swoim nowym projekcie pisze Tomek:

"Mówią, że do trzech razy sztuka, a inni dodają, że kto sz(t)uka, nie błądzi... Cieszę się, że nareszcie mogę podzielić się z Wami szczegółami mojego nowego projektu. Od momentu, gdy tylko zrodził się pomysł na niego, wiedziałem że będzie on poświęcony... kobietom, tworzony z myślą o nich. Po Virgin i Video VOLVER jest rodzajem muzycznego hołdu i ukłonu w stronę piękniejszej części ludzkości - wszystkich pań, którym na co dzień uprzykrzamy życie, psujemy humor i zawracamy gitarę ; ) Czas odkupić nasze winy! Czas grać tylko dla nich!

Na koncertach VOLVER usłyszą one moje zupełnie nowe kompozycje, z niebanalnymi tekstami o tym, co najważniejsze - miłości. Mam nadzieję, że trafią przez uszy do serc : ) By nie zrywać zupełnie z przeszłością (to zawsze ważna część naszego życia), odważyłem sie na włączenie do repertuaru także starszych utworów z czasów Virgin i Video, ale w kompletnie nowych aranżacjach. Wiem, że dla wszystkich jest czytelna, a dla niektórych także kontrowersyjna almodovarowska inspiracja nazwy grupy. Ale kto inny lepiej opowiada filmami o miłości niż on? I gdzie, jak nie u niego, przepięknie rozkwitła uroda oraz talent Penelope Cruz? Zabawne, że właśnie rozmowa o niej (przy dobrym hiszpańskim winie) i jej umiejętnościach wokalnych (no dobra... nie tylko o nich...) była pierwszym tematem pozamuzycznej debaty mojej nowej grupy... Z dumą i radością przyjąłem zgodę na współpracę od wspaniałych muzyków: - Marka Błaszczyka (klawisze, fortepian) - Piotra Siadula (bas) - Słomy (bębny) - wokalisty Mariusza Totoszko.Znacie jego nazwisko z Teatru Roma, "Idola", grupy "Atmosphere" i wielu innych muzycznych projektów. Świetny warsztat, emploi, wyczucie. Co tu dużo pisać, artysta z klasą. Dlatego dumny jestem, że Mariusz stanie się podporą mojej nowej grupy VOLVER.

Panie! Świećcie nad jego duszą (zapalniczkami w czasie ballad), bo warto! Zakochacie się w jego interpretacjach moich piosenek. To jeden z tych, którzy wiedzą, jak śpiewać, by rozgrzewać ; )))))

Zaprosiłem też do występów specjalnego gościa - 7-letniego (!) Michała Pietrzaka, najlepszego wioślarza i showmana nie tylko w swojej kategorii wiekowej. Michał jest moim najmłodszym kumplem, a przy okazji uczniem, którego przygotowuję do życia na scenie. Będzie na niektórych występach drugim gitarzystą.

Cóż, rozkochamy dziewczyny w rożnym wieku!"
oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!