szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

"Dangerous and Moving" to tytuł nowej płyty duetu t.A.T.u., która ukaże się na świecie 17 października i dzień później w Stanach Zjednoczonych. W Rosji krążek ukaże się po tytułem "Ludi-Invalidi". Obecnie Julia i Lena dokonują ostatnich szlifów premierowego materiału. Przypomnijmy, że poprzedni album rosyjskiego duetu zatytułowany "200 km/h in the Wrong Lane" rozszedł się w nakładzie 5 mln sztuk.t.A.T.u. W GALERII - SKANDALE TO ICH SPECJALNOŚĆ


Jedną z sensacji krążka jest na pewno udział w jego nagraniu... Stinga. Słynny były Policjant zagrał na basie w utworze "Friend and Foe". Po sesji nagraniowej z t.A.T.u. Sting miał powiedzieć, że to była "czysta zabawa". Współkompozytorem numeru jest Dave Stewart (ex Eurythmics).

Partie smyczkowe innej piosenki zaaranżował Richard Carpenter.

Promocyjną sesję zdjęciową Julii i Leny wykonał Phil Mucci, który wcześniej współpracował m.in. z Garbage i Christiną Aguilerą.

Przypomnijmy, że t.A.T.u. to Lena Katina i Julia Wołkowa. Ich debiutancka płyta wydana w Rosji w 2001 roku rozeszła się w milionowym nakładzie. Później przyszedł czas na Europę i Amerykę, gdzie ukazała się anglojęzyczna wersja materiału zatytułowana "200 km/h In The Wrong Lane". Pochodzący z niego singiel "All The Things She Said" przez trzy tygodnie okupował szczyt brytyjskiej listy przebojów.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!