szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Zobacz nowy teledysk Kruka "Gdyby upadł świat"

2012-11-28

inf. prasowa/ fot. Metal Mind

Zobacz nowy teledysk Kruka "Gdyby upadł świat"
  A A A
 

Już dziś w naszym serwisie możecie zobaczyć nowy teledysk zespołu Kruk. Wideo powstało do singla "Gdy upadł świat", który pochodzi z najnowszego albumu formacji, "Be3"."Obrazek wideo do singla "Gdyby upadł świat" zrealizowaliśmy przy współpracy z Tomkiem Sobierajem, który wiele lat działał z kabaretem Dno. Film opowiada o dziewczynie, która przemierza ulice swojego miasta w poszukiwaniu swego rodzaju przygody. Na swojej drodze spotyka każdego z nas, ale są to tylko iluzje. Na koniec trafia do klubu, w którym odbywa się najmniejszy koncert świata, dedykowany tylko dla niej. Wymowa jest prosta, jeśli czegoś bardzo pragniesz, jeśli masz głowę pełną marzeń to uparcie dąż do celu, a ten zawsze będzie w zasięgu ręki.

Teledysk zrealizowaliśmy na terenie mojego rodzinnego miasta Dąbrowa Górnicza, gdzie powstał zespół, gdzie od lat pracujemy, gdzie mamy wsparcie od władz miasta. Każde z tych miejsc jest mi niesamowicie bliskie i ciesze się, że mogliśmy je pokazać w klipie" - opowiada Piotr Brzychcy, gitarzysta zespołu.

oceń
4
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~pop [2013-01-09 08:53]

Rzeczywiście, scenariusz nie powala. Aczkolwiek nie odstaje od innych tego typu. Dodatkowo widać progres w teledyskach tego zespołu, a co za tym idzie są nadzieje.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rock [2012-11-29 22:19]

fajnie ze chopcy uprawiaja rocka, dbaja aby ta muzyka przetrwala, ale zeby jak juz w tysiacach zrobionych klipow, pokazywac panienke ktora pasuje tam jak kon na wieskiej zabawie....szkoda bo stal sie typowy polski kicz albo ruska dyskoteka kropka

odpowiedz