szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Zobacz eurowizyjny teledysk

2008-02-07

Informacja prasowa

  A A A
 

Piosenka „It’s not a game”, którą wykonuje zespół Urban Noiz (fot. Sony BMG), to jeden z utworów, który bierze udział w tegorocznych eliminacjach do Eurowizji 2008. Już teraz zapraszamy do wysłuchania piosenki i obejrzenia teledysku.Formacja powstała 2 lata temu. Jej filar stanowi Marcin Urban, a wspomagają go znakomici muzycy sesyjni. Jako wokalista występuje obecnie z grupą Maciej Starnawski.Urban Noiz - It's not a game


Marcin Urban - inicjator oraz kierownik muzyczny zespołu - kompozytor, producent, aranżer. Absolwent Wydziału Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie fortepianu, muzyk sesyjny, na co dzień współpracujący z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej. Założyciel grupy producenckej Urban Noiz.

Maciek Starnawski - wokalista, student czwartego roku Wydziału Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2003 zdobył główną nagrodę w programie muzycznym telewizji TVN "Drzwi do kariery", co zaowocowało nagraniem dla wytwórni Universal pierwszej solowej płyty, bardzo dobrze przyjętej przez publiczność.

Wspólny projekt to połączenie pasji obu muzyków oraz chęć zaproponowania polskiej publiczności świeżej i oryginalnej twórczości. Artyści pracują obecnie nad ukończeniem albumu, którego premiera planowana jest na czerwiec 2008.

Autorką tekstów piosenek jest Bożena Intrator.

Piosenki autorstwa duetu Marcin Urban/Bożena Intrator znalazły się już w finałach festiwalu w Opolu, festiwalu Vena oraz obecnie w polskich finałach Eurowizji. W USA w ramach konkursu „Song of the Year” ich piosenka „it feels so right” zwyciężyła rok temu w grudniu w kategorii „Electronic/Dance”.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!