szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Grupa Duran Duran wystąpi 25 czerwca, podczas piłkarskich mistrzostw Europy, w Strefie Kibica na wrocławskim Rynku. W strefie odbędą się również koncerty m.in. Maryli Rodowicz, grupy Kombii i Ewy Farnej.

Wrocławska Strefa Kibica będzie obejmować Rynek, Plac Solny oraz część ulic Świdnickiej i Oławskiej. Na telebimach ustawionych w trzech miejscach będą transmitowane wszystkie mecze piłkarskich mistrzostw Europy.

O planowanych imprezach muzyczny we wrocławskiej Strefie Kibica poinformowali w piątkę na konferencji prasowej rzecznik Urzędu Miasta Paweł Czuma oraz organizatorzy strefy.

Głównym wydarzeniem muzycznym, organizowanym w Strefie Kibica, ma być koncert brytyjskiej grupy Duran Duran. To jedna z gwiazd muzyki new romantic. Koncert, który odbędzie się 25 czerwca, będzie promował najnowszą płytę formacji "All You Need Is Now Tour".

Z kolei 16 czerwca, tuż przed meczem Polska-Czechy, w Strefie Kibica wystąpi Ewa Farna, która cieszy się popularnością w obu krajach. 20 czerwca w ramach koncertu Strefa dla Kobiet wystąpią m.in. Kasia Kowalska i Patrycja Markowska. Odbędzie się również koncert "Strefa Młoda Duchem", na którym wystąpią Maryla Rodowicz, Ewa Bem i zespół Kombii.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w Strefie Kibica, oprócz koncertu Duran Duran, będzie bezpłatny. Organizatorzy szacują, że strefa pomieści około 30 tys. osób. "Organizacja Strefy Kibica będzie kosztować miasto 7 mln zł" - podał Czuma.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!