szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Wygraj zaproszenie na 46. Festiwal im. Jana Kiepury

2012-08-10

Alko, WP/fot.- Materiały Promocyjne

Wygraj zaproszenie na 46. Festiwal im. Jana Kiepury
  A A A
 

W naszym konkursie macie szansę wygrać jedno z pięciu podwójnych zaproszeń na koncert Alicji Węgorzewskiej w ramach festiwalu im. Jana Kiepury (14 sierpnia 2012 o godzinie 20.) w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Oto zasady konkursu:

1. Wyślij maila na adres: muzyka@serwis.wp.pl z odpowiedzią na pytania konkursowe (na maile czekamy do 12 sierpnia 2012r. do końca dnia)

2. W temacie wiadomości wpiszcie hasło: Alicja Węgorzewska

3. W mailu, oprócz odpowiedzi na pytania powinny znaleźć się: imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz poniższa klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z Konkursem organizowanym przez Wirtualną Polskę S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Traugutta 115 C, oraz oświadczam iż posiadam wiedzę, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak także wycofania zgody na ich przetwarzanie.

4. Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest z akceptacją regulaminu, który znajdziecie na kolejnej stronie.

Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe:

Dlaczego to właśnie tobie powinniśmy wręczyć zaproszenie na koncert Alicji Węgorzewskiej? Wygrywa 5 najciekawszych uzasadnień.

Śledź muzyka.wp.pl na Facebooku i bądź na bieżąco z konkursami organizowanymi w naszym serwisie!

(Na zdjęciu: Alicja Węgorzewska, ambasadorka festiwalu)

oceń
1
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~VIPER [2012-08-15 20:24]

Co ten WIEPRZ vel WĘGORZEWSKA robi w Krynicy !!!! Jest to zakała śpiewaków operowych !!!!!! Brak kontraktów,gruba jak świnia,przeciętny głos zamieniła na szeroko pojętą estradę !!!!! Precz z tą szumowiną Węgorzewską z Krynicy !!!!! SKANDAL !!!!!

odpowiedz