szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

22 kwietnia w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert Jose Carrerasa. Na scenie artyście towarzyszyć będzie Edyta Górniak. W naszym konkursie możecie wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Oto zasady konkursu:

1. Wyślij maila na adres: muzyka@serwis.wp.pl z odpowiedzią na pytania konkursowe (na maile czekamy do 17 kwietnia 2012r. włącznie)

2. W temacie wiadomości wpiszcie hasło: Carreras

3. W mailu, oprócz odpowiedzi na pytania powinny znaleźć się: imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz poniższa klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z Konkursem organizowanym przez Wirtualną Polskę S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Traugutta 115 C, oraz oświadczam iż posiadam wiedzę, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak także wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Poniżej znajdziecie pytania konkursowe:

1) W którym roku Edyta Górniak i Jose Carreras mieli okazję wystąpić na jednej scenie? Podpowiedzi szukajcie pod tym adresem.

2) Z którą polską artystką Jose Carreras mógłby jeszcze zaśpiewać w duecie i dlaczego?

Nagrodzimy osoby, które odpowiedzą poprawnie na pierwsze pytanie i udzielą najciekawszej odpowiedzi na drugie pytanie.

oceń
2
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +2 [2]
~inez [2012-04-18 12:57]

A kiedy wyniki konkursu?????????????????????????

odpowiedz