szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Wygraj "Romanian Beach" Orange The Juice

2011-09-12

wan/ fot. mat. promocyjne, Dawid Parus

Wygraj "Romanian Beach" Orange The Juice
  A A A
 

"Romanian Beach" to pierwsza w dorobku grupy Orange the Juice epka. Aktywnym partnerem albumu jest miasto Stalowa Wola, które od samego początku wspiera działalność zespołu. W ramach naszego konkursu możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy tego wydawnictwa.

Oto zasady konkursu:

1. Wyślij maila na adres: muzyka@serwis.wp.pl z odpowiedzią na zadanie konkursowe (na maile czekamy do 19 września 2011r. włącznie)

2. W temacie wiadomości wpiszcie hasło: Orange

3. W mailu, oprócz odpowiedzi na pytania powinny znaleźć się: imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz poniższa klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z Konkursem przez Wirtualną Polskę S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Traugutta 115 C, oraz oświadczam iż posiadam wiedzę, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak także wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe:

1) Co sądzisz o piosence "Romanian Beach"? Z kawałkiem możecie zapoznać się pod tym adresem. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

oceń
11
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!