szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Vulgar nagrywa nowy album i rozdaje aktualny

2010-12-09

wan/ fot. mat. promocyjne

Vulgar nagrywa nowy album i rozdaje aktualny
  A A A
 

6 grudnia Vulgar rozpoczął prace nad realizacją nowego albumu. W związku z rozpoczęciem nagrań przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy poprzedniego wydawnictwa "The Professional Blasphemy".

1. Wyślij maila na adres: muzyka@serwis.wp.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe (na maile czekamy do 9 grudnia 2010 r. włącznie)

2. W temacie wiadomości wpiszcie hasło: Vulgar

3. W mailu, oprócz odpowiedzi na pytania powinny znaleźć się: imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz poniższa klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z Konkursem przez Wirtualną Polskę S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Traugutta 115 C, oraz oświadczam iż posiadam wiedzę, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak także wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Poniżej znajdziecie zadanie konkursowe:

1. Która ze scen teledysku "My Blood Is Black" robi na Tobie największe wrażenie i jakie skojarzenia wywołuje? Klip możecie zobaczyć pod tym adresem.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!