szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Urbanator Days po raz siódmy

2013-09-17

inf. prasowa/ fot. AKPA

Urbanator Days po raz siódmy
  A A A
 

W tym roku już po raz siódmy odbędzie się autorski projekt Michała Urbaniaka - Urbanator Days. Jest to inicjatywa skierowana do wszystkich tych, którzy kochają grać i chcą wykonywać muzykę rytmiczną niezależnie od stylu i gatunku.

Urbanator Days to miejsce dla amatorów, studentów, uczniów szkół muzycznych, a także wszystkich utalentowanych ludzi, niezależnie od wykształcenia i stopnia zaawansowania muzycznego, którzy chcą grać, śpiewać lub rapować. Innowacyjne wydarzenie edukacyjne unikalne na skalę światową przekazujące możliwości i wiedzę, których nie daje żaden kurs, uczelnia lub szkoła.

Pierwszego dnia podczas warsztatów zaprezentowane zostaną najważniejsze style muzyczne, takie jak hip-hop, blues, soul, fusion czy jazz nowoorleański. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał możliwość wykonania wybranych przez siebie utworów, a także „szlifowania” swojego gatunku muzycznego pod okiem wybitnych nauczycieli. Spotkania Urbanator Days prowadzą muzycy z kręgu Urbanatora, słynnego, międzynarodowego przedsięwzięcia Michała Urbaniaka, w którego skład wchodzą gwiazdorskie indywidualności muzyczne, m.in.: Femi Temowo, Otto Williams, Frank Parker, Michael „Patches” Stewart, Paul Stacey, Janek Smoczyński, Xantone Blacq, Jurek Małek czy Marcin Pospieszalski. Muzycy, zaproszeni przez Michała Urbaniaka, pokażą, co jest ważne na scenie, kogo słuchać podczas koncertu, jak się koncentrować.

Drugiego dnia podczas koncertu Urbanatora zarówno uczestnicy, jak i mistrzowie wezmą udział we wspólnym jam session i tym samym będzie to natychmiastowe wcielanie teorii z warsztatów w praktykę i możliwość sprawdzenia się na scenie przed żywą publicznością.

Tegoroczne Urbanator Days odbędą się w czterech miastach w Polsce: Radomsku, Łodzi, Kutnie i Białymstoku. Warsztatom stacjonarnym towarzyszyć będzie platforma internetowa, dzięki której uczestnicy będą ze sobą w stałym kontakcie, a także zyskają dostęp do materiałów szkoleniowych.

Organizatorzy przewidują, że w tym roku w warsztatach weźmie udział około 500 uczestników, a koncert Urbanatora i jam session obejrzy około 4000 fanów.

Harmonogram imprezy:

Radomsko, Miejski Dom Kultury
21 września – warsztaty, g.16.00
22 września – koncert/jam session, g.19.00

Łódź, Klub Wytwórnia
23 września – warsztaty, g.17.00
24 września – koncert/jam session, g.19.00

Kutno, Centrum Teatru Muzyki i Tańca
3 października – warsztaty, g.17.00
4 października – koncert/jam session, g.19.00

Białystok, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury i Kino Forum
12 października – warsztaty, g.17.00
13 października – koncert/jam session, g.19.00

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Katarzyna74 [2013-09-18 09:52]

Może ktoś z was zastosował już najnowszą dietę 5 do 2? Muszę w końcu wziąć się za siebie ale z początku wolałabym spytać was o opinie. Czytałam na oficjalnej stronie tej diety 5na2.pl, że jest bardzo banalna oraz nierygorystyczna. Przyznaje, że próbowałam już wielu diet i zawsze wracałam do starej wagi. Czekam na jakiś oddźwięk, bo chciałabym się zabrać za swoją wagę w końcu. Cześć.

odpowiedz