szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

Uniatowski przed Zucchero

2007-07-31

informacja prasowa

  A A A
 

Wszyscy fani a raczej fanki będą mogly podziwiać już za kilka dni Sławka Uniatowskiego ( fot. JRP Labadee) podczas jego występu w warszawskiej Sali Kongresowej w dniu 07.08.2007.Sławek pojawi się tam ekskluzywnie jako support do słynnej włoskiej gwiazdy Zucchero. Początek koncertu: godz. 19.00


Chociaż Sławek Uniatowski od lat zwiany jest z muzyką, jednak cała Polska usłyszała o nim całkiem niedawno gdy zajął drugie miejsce w czwartej edycji Idola. Otworzyło mu to prawdziwe drzwi do kariery. Wkrótce potem nagrał duet z Maryla Rodowicz ‘Będzie To Co Musi Być’.

Jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich muzyków młodego pokolenia. Obdarzony jest niezwykłym głosem. Od wielu miesięcy pracuje nad swoją debiutancką płytą. Ma wiele pomysłów, które realizuje w wyjątkowy i zarazem niezwykle profesjonalny sposób.

Na początku tego roku nawiązał współpracę z wybitnymi amerykańskimi producentami i kompozytorami, m.in. Jud Friedman (Whitney Houston), Steve Dorff (Celine Dion, Barbara Streisand). Pierwszym efektem owej współpracy będzie utwór ‘I Apologise’, który już niebawem pojawi się w stacjach radiowych. Na początku roku uczestniczył także w projekcie Poland…Why Not?

Debiutancki album Sławka ukaże się także w wielu innych krajach świata. A tylko w tym roku Sławek ma już za sobą szereg udanych koncertów w tak odległych krajach jak Japonia czy Indie.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!