szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Turbo wydaje "Piąty żywioł"

2013-10-14

megafon.pl/fot. AKPA

Turbo wydaje "Piąty żywioł"
  A A A
 

12 listopada na sklepowych półkach pojawi się nowy album legendy polskiego metalu Turbo, "Piąty żywioł". Do sieci trafił też zwiastujący dzieło singel.

Jak zapewnia wydawca, krążek prezentuje potężną dawkę klasycznego brzmienia, za jakie fani pokochali Turbo, ale w nowoczesnych aranżacjach. Nad produkcją albumu czuwał Perła (ex-Acid Drinkers, Guess Why).

- W naszej koncepcji, oprócz czterech znanych nam żywiołów jest jeszcze piąty - opowiadają o płycie oraz jego okładce muzycy zespołu. - Człowiek tak jak żywioły odmienia oblicze ziemi, ma w sobie siłę, którą można w pewien sposób zestawić z siłą żywiołów, czasami wykorzystuje tę siłę w dobry sposób, a czasami nie.

Pod tym adresem można zapoznać się z pochodzącym z zestawu utworem "Cień wieczności". Także 12 listopada, premiery doczeka się teledysk, który kapela nakręci do innego utworu - "Serce na stos".

Oto tracklista płyty:

"Myśl i walcz"
"Cień wieczności"
"Serce na stos"
"Piąty żywioł"
"Przebij mur"
"Garść piasku"
"Niezłomny"
"Amalgamat"
"Rozpalić noc"
"This War Machine"
"Może tylko płynie czas"

Dorobek grupy zamyka krążek "Strażnik światła" z listopada 2009 roku.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~TURBOlek [2013-10-23 14:52]

JAK KWIATEK do KOŻUCHA pasuje zdjęcie, którym autor niusa opatrzył artykuł zapowiadający nowy album TURBO "Piąty żywioł".....litości, jeśli nie wiecie to przypominam...Kupczyk już dawno nie jest wokalistą tej kapeli !!!

odpowiedz