szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Thy Disease zaangażowane w proces tworzenia

2012-04-02

megafon.pl/fot. Oficjalna strona zespołu

Thy Disease zaangażowane w proces tworzenia
  A A A
 

Zespół Thy Disease rozpoczął zapowiedziane prace nad następcą "Anshur Za". - Szczęśliwie dojechaliśmy do końca trasy i po krótkim odpoczynku rozpoczęliśmy w naszej sali prób w Krakowie dalsze prace nad szóstą już płytą - ujawnia gitarzysta Yanuary

- Jestem pod dużym wrażeniem, w jaki sposób powstaje ten album, cały zespół jest zaangażowany w proces tworzenia. Natomiast muzyka, jaką obecnie tworzymy wytyczy nam z pewnością nową drogę na kolejne X lat. Na pewno już nie długo podzielimy się z Wami szczegółami w postaci kilku wideo raportów, które będzie można obejrzeć na naszym kanale YouTube. Jak na razie jesteśmy skupieni wyłącznie na tworzeniu nowych utworów. Wyjątkiem będzie koncert w ramach Eliminacji do Przystanku Woodstock zaplanowany na 15 kwietnia w Zabrzu w klubie CK Wiatrak, na który serdecznie Was zapraszamy. Wstęp na ten specjalny koncert jest darmowy, także apelujemy do wszystkich naszych sympatyków o liczne stawiennictwo.

W oczekiwaniu na nowe dokonania zespół przygotował dwie niespodzianki. Pierwsza z nich to materiał z trasy "Eastern Conqest Tour 2011", podczas której grupa zagrała w Mołdawii, Ukrainie i na Białorusi. Nagranie znaleźć można na YouTube. Druga niespodzianka to wznowienie sprzedaży limitowanych wzorów koszulek.

Longplay "Anshur Za" miał premierę w listopadzie 2009 roku.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!