szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

The Paradise Bangkok Molam International Band na OFF-ie

2013-07-26

megafon.pl/fot. mat. pras.

The Paradise Bangkok Molam International Band na OFF-ie
  A A A
 

The Paradise Bangkok Molam International Band zasila skład tegorocznego OFF Festivalu. Kolorowa ekipa z Tajlandii zastąpi Solange, która z powodów rodzinnych odwołała całą europejską trasę.

Zaczęło się od imprez o nazwie "Paradise Bangkok" organizowanych od 2009 roku w stolicy Tajlandii przez dwóch didżejów. Maft Sai i Chris Menist zrobili furorę puszczając muzykę ze starych tajskich winyli, na zmianę z rytmami z innych krajów Azji Południowej oraz Afryki i
Karaibów. Najchętniej jednak grali przeboje nurtów luk thung i molam, czyli gatunków muzycznych bardzo popularnych na tajskiej prowincji.

"Paradise Bangkok" szybko zyskał sławę poza granicami kraju, a panowie zaczęli organizować koncerty i wydawać płyty. W końcu doszło do założenia The Paradise Bangkok Molam International Band, supergrupy, która powstała, by nieść molam w szeroki świat.

Przypomnijmy, że OFF Festival odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia. Udział w imprezie potwierdzili m.in. The Smashing Pumpkins, Brutal Truth, Austra, Patrick Wolf, Godspeed You! Black Emperor, Girls Against Boys, My Bloody Valentine, Skalpel, Deerhunter i AlunaGeorge.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!