szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Słynna punkowa ekipa z Kalifornii znów pracuje nad nowymi kompozycjami i tekstami. The Offspring – gwiazda Orange Warsaw Festival 2013 – już rozpoczęli prace nad nowym albumem studyjnym.

The Offspring istnieją od 1984 roku. To już 29 lat! W tym czasie formacja wydała aż dziewięć albumów. Czym nowa płyta będzie różniła się od poprzednich? Lider zespołu Dexter Holland na razie nie chce zdradzać szczegółów. Muzyk zastanawia się jednak czy nowy krążek zostanie wydany z Columbia Records, wytwórnią z którą współpracują od kilku lat.

- Jesteśmy teraz niezależni. Musimy bardzo dobrze przemyśleć, czy ma sens wydawanie naszej nowej płyty pod marką Columbia Records. Teraz jest inny czas niż wtedy, gdy podpisywaliśmy umowę – mówi Dexter Holland.

Mimo że to będzie już dziesiąty studyjny album The Offspring, muzycy nie czują się znużeni tym, co robią. Jest wręcz odwrotnie.

- Jestem szczęśliwy, że wciąż tu jesteśmy razem i że wciąż są ludzie, którzy chcą słuchać naszej muzyki – dodaje frontman grupy.

Polscy fani punk-rocka z Kalifornii będą mieli niepowtarzalną okazję bawić się na koncercie The Offspring już 26 maja – drugiego dnia Orange Warsaw Festival 2013.

- Nawet nie przypuszczasz jak wiele ich numerów potrafisz zanucić. A resztę słyszałeś w kinie na jednym z 15 filmów. Offspring wciąż rządzi – zaprasza rzecznik prasowy festiwalu, Piotr Metz.

W 2013 roku Orange Warsaw Festival odbędzie się po raz pierwszy na Stadionie Narodowym.

oceń
3
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
zefir2001 [2013-05-23 02:42]

oni wymiatają ich muzyka jest przyjemna dla ucha i od stresowuje ;)

odpowiedz