szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

W minioną niedzielę zakończyła się 12 edycja Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2003. Grand Prix za najlepszy teledysk roku otrzymał „TestosteronKAYAH, zrealizowany przez BOLESŁAWA PAWLICĘ i JAROSŁAWA SZODĘ.

Prawie do końca nie wiadomo było kto zostanie zwycięzcą. W tym roku po raz pierwszy o przyznaniu Grand Prix decydowali nie jurorzy, lecz publiczność za pomocą SMS-ów. Bój o główną nagrodę stoczyły teledyski ‘Wolność Słowa’ PUDELSÓW (realizacja PAWEŁ BOGOCZ) i właśnie ‘TestosteronKAYAH. W kategorii Grand Prix - najlepszy wideoklip roku – nominowano także 'Białe wakacje' zespołu ŚCIANKA, 'Trudno nie wierzyć w nic' grupy RAZ DWA TRZY, 'Kochana' duetu PRZEMYK & NOSOWSKA oraz 'Situations' formacji AGRESSIVA 69.

Nagrodę Bursztynowe Oko w ramach Festiwalu Wideoklipów Krajów Skandynawskich i Nadbałtyckich zdobył MAREK SKROBECKI za animację do utworu ‘Situations’ AGRESSIVY 69. Małego Jasia – nagrodę za najlepszy teledysk w konkursie wideoklipów dla dzieci – otrzymał MARCIN ŚWITALSKI za ‘Hej ruku andi’ grupy DZIECI Z BRODĄ.

12 Yach Film trwał od piątku. Równolegle z imprezą w Gadńsku odbywały się pokazy teledysków w oddziałach sieci Multikino w miastach w całej Polsce. Do obejrzenia na dużym ekranie było blisko 300 klipów.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!