szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje czwarty, solowy album Tede, zatytułowany "Esende Mylffon" w specjalnej, ocenzurowanej edycji. "Esende Mylffon" to płyta będąca owocem współpracy żywej legendy Polskiego Hip-Hopu – Tede oraz Mateo – młodego producenta wyłonionego w konkursie zorganizowanym przez wytwórnię Wielkie Joł przed wydaniem poprzedniego albumu Tede p.t. "Notes".

Muzyka Mateo to kwintesencja Hip-Hopu w iście amerykańskim stylu. Wykształcenie muzyczne i zamiłowanie do czarnych brzmień zaowocowały niesamowitymi dźwiękami, które zdecydowanie wybijają się ponad przecietną.Oprócz Tede, wokalnie można usłyszeć kilku zaproszonych gości m.in. Wall-e z formacji K.A.S.T.A., Kiełbasę, Psycho Stacha oraz co ciekawe – producenta, Mateo.

Ta specjalna, limitowana edycja zawiera utwory pozbawione wulgarnych treści i jest dedykowana zarówno dla młodszych słuchaczy, jak i wszystkich kolekcjonerów, gdyż dodatkowo zawiera naklejkę Esende Mylffon oraz tak jak wersja brudna dwa złote bilety na ekskluzywne imprezy Wielkie Joł."Na całym świecie wydaje się albumy w wersjach czystych, więc czemu nie mamy tego robić w Polsce.

Poza tym ta wersja różni się poligrafią i ma wlepkę gratis" – dodaje wytwórnia Wielkie Joł."Esende Mylffon" to smaczny kąsek zarówno dla wszystkich fanów twórczości Tedego, jak i wszystkich miłośników dobrego Hip-Hopu.Płyta Tede "Esende Mylffon" w wersji czystej dostępna tylko w salonach Empik już od 3 października 2006!
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!