szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Wywołany niedawno przez TATU skandal w Wielkiej Brytanii szybko doczekał się kontynuacji. Występ w londyńskim sklepie HVM Rosjanki zakończyły namiętnym pocałunkiem na oczach blisko 350 fanów. Dziewczyny nie omieszkały również podgrzać i tak już gorącej atmosfery i zaprosiły fanów, a raczej fanki do wzięcia udziału w zdjęciach do wideoklipu. Warunkiem udziału w kręceniu teledysku były oczywiście szkolne mundurki.

"Chciałabym poprosić wszystkie dziewczęta w wieku 16 lat i powyżej, aby założyły szkolne uniformy i wzięły udział w naszym wideoklipie, o ile nie muszą iść do szkoły", powiedziała do zgromadzonych fanów LENA KATINA.

Czyżby grupa łapała się ostatniej deski ratunku? Menadżer TATU, IWAN SZAPAWAŁOW powiedział, że zdaje sobie sprawę ze słabej sprzedaży biletów, która w konsekwencji doprowadziła do odwołania dwóch koncertów w Anglii, ale tłumaczy to nieprzychylnością brytyjskiej prasy. "Myślę, że Anglia chce TATU, ale część odbiorców po prostu się boi. Ludzie boją się TATU, ponieważ dziewczyny śmiało wytykają im brytyjski sposób życia", powiedział SHAPOWALOW.

Cóż, zastanawiające jest, co Rosjanki wytykałyby u siebie, za wschodnią granicą?
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!