szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

ORANGE MUSIC POLECA

Tatu: Eurowizja bez obmacywania

2003-04-07

aka/Mozart

  A A A
 

Słynące ze skandalizujących, nasyconych erotyzmem występów TATU będą musiały poskromić swoje rozhulane libido. Organizatorzy konkursu Eurowizji zabronili młodym Rosjankom całowania i obmacywania się na scenie. LENA KATINA i JULIA WOŁKOWA powinny poważnie potraktować ów zakaz - w przeciwnym razie zostaną zdyskwalifikowane.

Nie koniec na tym. Reprezentantki Rosji muszą także zmienić sprośny tekst piosenki 'Nie wier nie bojsia', którą zaśpiewają w swoim ojczystym języku.

"Dziewczyny będą musiały nieco ugrzecznić swój lesbijski show, aby nie zgorszyć naszych widzów. Ich występ mógłby wprawić w oniemienie prezentera BBC, TERRY’EGO WOGANA" – wyjaśnia przedstawiciel Eurowizji.

Odarte z kontrowersji TATU będą musiały podbić serca widzów wyłącznie talentem muzycznym. Szanse ICH TROJE na wygraną zatem wzrastają.

Finał Eurowizji odbędzie się 24 maja w Rydze, na Łotwie.

Tymczasem trwają przygotowania do realizacji filmu opowiadającego o początkach TATU. Historia będzie opowiadać o początkach działalności duetu, który z dnia na dzień stał się najpopularniejszą gwiazdą w Rosji. Zarówno JULIA jak i LENA będą nadzorować prace nad filmem, w którym zagrają także epizodyczne role.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!