szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

TBS kręci Cee Lo Greena

2013-05-13

megafon.pl/fot. AFP

TBS kręci Cee Lo Greena
  A A A
 

Stacja TBS zrealizuje reality show, którego bohaterem będzie Cee Lo Green. Produkcja nosi tytuł "The CeeLo Life" i przybliżać będzie działalność muzyka.

Widzowie będą mogli podziwiać, jak łączy pracę producenta i wokalisty, jak dzieli czas między studio i koncerty oraz próbuje reaktywować Goodie Mob.

- Tak wyrazisty głos, ujmująca osobowość oraz łatwość w odnajdywaniu się w rozmaitych stylach, sprawiły, że Cee Lo znalazł się w czołówce branży muzycznej - komentuje Michael Wright z TBS. - Nasz cykl pomoże przybliżyć fanom tego ciężko pracującego artystę. Będzie to zabawna, ekscytująca wyprawa wypełniona wspaniałą muzyką.

W listopadzie 2012 roku ukazał się świąteczny album muzyka, "Cee Lo's Magic Moment". Ostatnie regularne dzieło Greena to "The Lady Killer" z listopada 2010 roku.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Aneta83 [2013-05-13 09:14]

Siema, ostatnimi znajoma zakaziła mnie opiekowaniem ptasznikami, opisuje wszystko na swoim blogu ptasznikowate(kropka)pl ja nie jestem na tyle doświadczona i dlatego tutaj piszę. Szukam takich pomocnych informacji jak należycie zajmować się pupilami, dajcie jakieś namiary na książkę o terrarystyce czy cokolwiek. Pozdro

odpowiedz