szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Sylwester z Dodą Elektrodą, Blue Cafe i KombII

2005-12-30

Gazeta Wyborcza/Mozart

  A A A
 

Na świeżym powietrzu we Wrocławiu lub przed telewizorem w domu - obojętnie co wybierzesz, tego Sylwestra możesz spędzić w towarzystwie gwiazd. W transmitowanym na żywo przez publiczną "Dwójkę" koncercie pojawi się dziewięciu znanych wykonawców, w tym Doda z zespołem Virgin, Blue Cafe oraz Krzysztof Krawczyk.DODA I VIRGIN W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ


To był dobry rok dla Dody Elektrody. Nie tylko wraz z Tomkiem Lubertem wydała nowy album zatytułowany "Ficca", lecz przede wszystkim zdobyła Słowika Publiczności na Sopot Festival za piosenkę "Znak pokoju". Nie wykluczone, że właśnie ten przebój znajdzie się w programie mini recitalu Virgin.

Na wrocławskiej scenie obok wspomnianych już artystów pojawią się również: Bajm, KombII, Reni Jusis, Stachursky, Tercet Egzotyczny oraz Calle Sol. Koncert poprowadzą Agata Młynarska, Anna Popek oraz didżeje Radia Eska - Marcin Bisiorek i Paweł Pawelec.

Wśród atrakcji poza muzycznych organizatorzy zapewniają dawkę humoru oraz horoskop na 2006 rok ułożony przez Davida Harkleya.

Początek koncertu w TVP2 o godz. 21:15. Powtórki 2,3 i 4 stycznia.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!