szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Swingowy dynamit na dziesiąte urodziny Leszczy

2010-11-19

informacja prasowa / fot. Marek Podolczyński

Swingowy dynamit na dziesiąte urodziny Leszczy
  A A A
 

Leszcze postanowiły uczcić swoje dziesiąte urodziny nowym singlem - „Kto Cię zna lepiej niż ja“. Taneczny przebój pochodzi z wydanej w 2010 roku płyty „Koniec z dziewczynami“

Pomimo deklarowanego końca z dziewczynami Leszcze od kobiet nie mogą się wyzwolić. Nowa piosenka to historia pewnej damsko-męskiej znajomości w rytmie retro-funk. Leszczowe love story jak zawsze opowiadane jest z przymrużeniem oka.

W klipie promującym „Kto cię zna lepiej niż ja“ zobaczymy nową fascynację Macieja Miecznikowskiego - aktorkę i gwiazdę Playboya, zjawiskową Karolinę Nolbrzak. Jej kilkanaście barwnych i kontrastujących ze sobą teledyskowych wcieleń to utrzymana w konwencji pastiszu swoista ilustracja do ponadczasowego sloganu: "kobieta zmienną jest". Jest więc przez to nieodgadnioną zagadką - dlatego wciąż tak inspiruje i kręci mężczyzn. Obraz ten powstał w wyjątkowej scenerii, w górujących nad Zatoką Gdańską wieżowcach Sea Towers w Gdyni.

Leszcze to artystyczny konglomerat muzyków jazzowych, klasycznych i rockowych, których jednoczy przesłanie dobrej zabawy. Liderem formacji jest obdarzony potężnym, seksownym i ciepłym zarazem głosem charyzmatyczny showman Maciej Miecznikowski. Niezwykłej szlachetności i lekko oldscholowego charakteru dodaje piosence swingowa sekcja dęta, a zasługą gitarzystów są rockowo-funkowe smaczki. Wszystko to wymieszał i o proporcje zadbał znany ze współpracy z Anną Marią Jopek i ostatnio Marylą Rodowicz wybitny muzyk jazzowy Krzysztof Herdzin.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!