szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Święto rapu po raz drugi w Poznaniu

2012-04-25

inf. Iron Media/fot. Jakub Gliniecki

Święto rapu po raz drugi w Poznaniu
  A A A
 

Choć bez zapowiadanej gwiazdy, druga edycja RPS Club Meeting cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Już jutro – 26 kwietnia – w Poznaniu wystąpią artyści skupieni wokół RPS Enterteyment oraz sam Peja

W czwartek w poznańskim klubie „U Bazyla” wystąpią dobrze znani reprezentanci PC Parku, Hirass i Gandzior, którzy nadal promują album „Gorące wersy płoną”. Na scenie, wraz z perkusistą, pojawi się rewelacja ostatnich miesięcy, Vixen oraz najmłodszy reprezentant RPS Enterteyment - Śliwa. Większość artystów na żywo będzie wspierał Peja ukrywający się pod pseudonimem RPS. Imprezę otworzy bydgoska ekipa Sativa Skład oraz Massey & Kubix z Inowrocławia.

- Bardzo żałujemy, że Nine nie może przybyć na ten koncert – mówi Peja. – Cała europejska trasa została odwołana przez oficjalny management artysty. Szkoda. Z przyczyn od nas niezależnych w ostatniej chwili występ odwołał także Medi Top. Cieszą nas za to reakcje ludzi, którzy byli na pierwszej edycji RPS Club Meeting deklarujący wzięcie udziału w drugiej odsłonie przede wszystkim z uwagi na niepowtarzalną atmosferę i świetna zabawę. To budujące. Dziękujemy i czekamy na Was w czwartek w klubie U Bazyla, damy tam z siebie wszystko! – dodaje rapper.

Następna edycja RPS CLUB MEETING planowana jest na 22 maja, gwiazdą wieczoru będzie Masta Ace, Wordsworth, Stricklin i Marco Polo.

oceń
3
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!