szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Supergrupa MUSIC & MORE na Seven Festival

2013-07-10

inf. pras./fot. mat. promo.

Supergrupa MUSIC & MORE  na Seven Festival
  A A A
 

Jak ostatnio informowaliśmy, dziennikarska ekipa tworząca Jury nie tylko posługuje się dobrze piórem, ale także większość z nich naprawdę nieźle potrafi muzycznie zaskoczyć.

Michał Kirmuć z „Teraz Rocka” to perkusista związany niegdyś z progresywną formacją TALATH DIRNEN (obecnie gitarzysta STREWBERRY FIELDS), podobnie jak Michał Michalik z Teleexpressu; Bogdan Chrabota z „Rzeczpospolitej” - gitarzysta, wielki fan muzyki bluesowej, który ma na swoim koncie płytę z zespołem YEEDNOO; Piotr Bułakowski z RMF FM przyznaje się do gry na basie, Darek Domański to gitarzysta klasyczny, Tomek KONFI Konfederak – gitarzysta, który swego czasu nagrał kilka płyt będąc liderem zespołu HA-DWA-O!; Andrzej Puczyński – gitarzysta, współtwórca legendarnej grupy EXODUS! A o pozostałych, dowiadujemy się na bieżąco … . Powoli się przyznają do swoich umiejętności. Zespół, wokalnie wspomoże wokalistka i aktorka Ewa Evy Wlazłowska znana ze wspaniałych ról w Teatrze „Roma”, obecnie pracująca nad solową płytą. Czy tak wspaniali muzycy nie zasługują na miano SUPERGRUPY MUSIC & MORE!?

Oczywiście, że tak. Teraz przed nimi próby a w niedzielę 14 lipca br. będzie prawdziwa, muzyczna rewolucja!!! Kto pojawi się w składzie? Pewnie wszyscy! Ale niech to pozostanie niespodzianką. Na Seven Festival wystąpią m.in. : Dark Tranquillity (Szwecja), Korpiklaani (Finlandia), My Dying Bride (Wielka Brytania), Tiamat (Szwecja), a także czołówka polskiej sceny rockowo-metalowej - Anti Tank Nun, Closterkeller, Coma Symfonicznie, Flapjack, Harlem, Hunter, Illusion, OCN, Riverside oraz TSA.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!