szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Superduety w Opolu. Jak było?

2009-06-14

wu, Wirtualna Polska / fot.PAP

Superduety w Opolu. Jak było?
  A A A
 

Kolejny, 46. festiwal opolski za nami. Ostatni dzień stał pod znakiem Superduetów. I chyba był to najciekawszy koncert podczas całego festiwalu.


Program Superduetów zapowiadał katastrofę. Piotr Kupicha i Irena Jarocka! Łukasz Zagrobelny i Halina Frąckowiak! No, a Ewelina Flinta i Tilt to już chyba jakaś kpina. Na szczęście nie było tak źle, a niektóre momenty koncertu sprawiły, że nóżka chodziła i to żwawo.

Najsłabiej wypadli wymienieni wyżej Kupicha (to już chyba standard w jego przypadku) i Flinta, która miała ewidentne problemy z głosem. Beznadziejny jak zwykle był też Marek Jackowski, który jak wiadomo śpiewać kompletnie nie potrafi, ale to można by było mu jeszcze wybaczyć, gorzej, że nawet deklamując swoją piosenkę... fałszował. I niewiele tu pomogła pełna żaru i talentu Kasia Cerekwicka. Nie zachwycił też występ Big Cyca z Shakin Dudim. Reklamowano to jako wielką bombę, dynamit, a skończyło się na tanich fajerwerkach.

Jednak ten ostatni dzień festiwalu upływał raczej w pozytywnej atmosferze.

Świetny K.A.S.A. z panami z VOX, udana Edyta Górniak ze Zbigniewem Wodeckim, świetny występ Patrycji Markowskiej z Maciejem Maleńczukiem (zakończony słodkim buziakiem, co prezentujemy na zdjęciu). I przede wszystkim Ani Wyszkoni z legendarnym Jerzym Połomskim. Przyznam, że przed koncertem obstawiałem ten show jako katastrofę numer 1., a wyszło odwrotnie: był to najlepszy duet tego dnia.

I taki ten festiwal w Opolu jest. Po prostu zawsze wszystko jest na odwrót.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
niula [2009-08-03 13:24]

IRENA JAROCKA I PIOTR KUPICHA BYLI NAJLEPSI
uwazam, ze najlepszym dueem byl duet piotra kupichy i ireny jarockiej!!!!!! widac bylo ,ze dobrze sie bawili oraz ,ze publika tez sie bawila i byla zadowolona!!!! nie wiem co za kreyn pisal te recenzje ale sie z nia nie zgadzam!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Jack [2009-06-15 23:36]

Ogólnie słabowato
Edyta Górniak potem długo nic a potem cała reszta z Maleńczukiem na czele.Rynkowski pomylił zwrotkę z refrenem ale orkiestra sprawnie zareagowała ,troche nie czysto śpiewała dobra przecież Patrycja Markowska , fatalnie za to sympatyczny przecież Jackowski.Ogólnie tak sobie - z wyjątkiem oczywiście bardzo profesjonalnych muzyków akompaniujących na "zapleczu" CIĘŻKA ROBOTA!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gość [2009-06-15 10:59]

Naj...
Mówcie co chcecie,ale najbardziej zachwycił duet Edyty i Zbigniewa.Pod każdym względem profeska

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~nn [2009-06-15 10:00]

nn
solo steczkowskiej genialne, górniak i kayah bosko, najlepszy duet maleńczuka

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~MC [2009-06-15 00:34]

a o Steczkowskiej napisac to nie łaska?
też mi artykuł! też mi dziennikarz! Żadnych opinii, żadnej krytyki, żadnych konkretnych pochwał... Wymienić kto wystąpił na festiwali potrafi każdy, jak widać każdy może pracować na wp.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mrmagister [2009-06-15 00:30]

opole to dno
j.w

odpowiedz