szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Startuje uczta dla maniaków rockowego i metalowego grania

2011-08-23

inf. prasowa/ fot. mat. promocyjne

Startuje uczta dla maniaków rockowego i metalowego grania
  A A A
 

Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. XIII Iławska Fama Rock Festival czeka tylko na start. W piątek 26 sierpnia w amfiteatrze nad Jeziorakiem rozpocznie się uczta dla maniaków rockowego i metalowego grania. Impreza zakończy się w sobotę, 27 sierpnia.

Iława już od kilku dni jest gotowa na przyjecie fanów muzyki. W ramach imprezy wystąpią m.in. Coma, Flapjack, Strachy Na Lachy, Cool Kids Of Death, Virgin Snatch, Power Of Trinity, Carnal i wielu innych. Festiwal rozpocznie przegląd młodych zespołów Battle Of The Bands. Zmagania zespołów ocenią" Piotr Stelmach - dziennikarz muzyczny Programu Trzeciego Polskiego Radia, Krzysztof Ostrowski - wokalista zespołu Cool Kids of Death oraz Michał Gajewski - szef agencji artystyczno-koncertowej "Powsinoga". Fama zagra w tym roku na dwóch scenach, to nowość i krok na przód dla imprezy. Na małej scenie zagrają lokalne ekipy Positive For Progress z Iławy, Vervrax, także z Iławy oraz olsztyński Monolit. Nie zabraknie gości zza granicy - czeska Chimera i Spin My Fate rodem z Niemiec. Zakończenie wakacji zapowiada się bardzo hucznie. Decybeli z pewnością nie zabraknie.

Przedsprzedaż biletów prowadzona jest na stronie internetowej www.eventim.pl, można je również nabywać w siedzibie Iławskiego Centrum Kultury przy ulicy Niepodległości 13A (budynek Kinoteatru). Więcej informacji pod numerem telefonu: (089) 649 16 16.
oceń
3
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!