szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Spowiedź Nergala coraz bliżej

2012-09-18

megafon.pl/fot. AKPA

Spowiedź Nergala coraz bliżej
  A A A
 

Do sieci trafił drugi zwiastun książki "Spowiedź heretyka. Sacrum Profanum" - wywiadu z Nergalem.

W rozmowie z dziennikarzami - Piotrem Weltrowskim i Krzysztofem Azarewiczem - artysta bezkompromisowo i szczerze mówi o dzieciństwie, dojrzewaniu, pierwszych miłościach czy fascynacjach muzycznych.

- Nikogo na koncerty się nie ściąga - opowiada w filmowej zapowiedzi wokalista. - To jak z pornografią. Nie musisz na nią patrzeć, ale jak chcesz, to możesz.

Cały trailer można zobaczyć pod tym adresem.

W książce Nergal wspomina zarówno początki Behemotha na rodzimej i światowej scenie metalowej, jak i burzliwe romanse czy znacznie poważniejsze związki. Jego rozmówcy wiele czasu poświęcają poglądom muzyka na kwestie związane z religią, kościołem, historią, miejscem człowieka w społeczeństwie i rodzinie. Nie brakuje też refleksji na temat jego - zakończonej sukcesem walki z białaczką.

"Spowiedź heretyka. Sacrum Profanum" pojawi się w sprzedaży 17 października.

Po 50 groszy z każdego sprzedanego egzemplarza książki zostanie przekazane na statutową działalność Fundacji DKMS oraz Gdańskie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Hematologii i Transplantacji Szpiku.

Nergal otrzymał niedawno rolę w nowym filmie Juliusza Machulskiego, "AmbaSSAda", gdzie zagra Ribbentropa.

Przypomnijmy, że w czerwcu na rynku pojawiła się biografia Behemotha, zatytułowana "Konkwistadorzy diabła". Dorobek kapeli zamyka album "Evangelion", który miał premierę w sierpniu 2009 roku.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Virtualo [2012-10-18 12:01]

Dopiero dzień po premierze Spowiedzi Heretyka a w naszej księgarni Virtualo ebook za jedyne 24,90! Poza tym promocje dla każdego:kolekcja ebooków Etgara Kereta a także świetne kryminały :)

odpowiedz