szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Spędź Walentynki koncertowo i poleć do Londynu

2014-02-07

inf. pras./fot. mat. pras.

Spędź Walentynki koncertowo i poleć do Londynu
  A A A
 

Każdy posiadacz biletu na walentynkowy koncert The Magic of Motown ma szansę wygrać podróż do Londynu.

Z okazji Walentynek, po raz pierwszy w historii, odwiedzi Polskę grupa amerykańskich artystów tworzących oryginalne widowisko muzyczne – The Magic of Motown. W piątek 14 lutego 2014 w Sali Kongresowej usłyszymy największe przeboje o miłości Stevie Wondera, Diany Ross & Supremes, Michaela Jacksona & Jackson 5, Lionela Richie i wielu innych. Każdy posiadacz biletu ma szansę na podróż do Londynu. Wystarczy wziąć udział w konkursie wizytówkowym, aby wygrać bilety w dwie strony od Ryan Air oraz inne cenne nagrody.

The Magic of Motown to oryginalna i porywająca choreografia, bajeczne kostiumy i autentyczny klimat muzyki prosto z Detroit. Podczas tego stworzonego w USA widowiska, zabrzmi w Warszawie blisko 40 niezapomnianych hitów w wykonaniu międzynarodowego zespołu doskonałych artystów perfekcyjnie i z autentyzmem ukazujących wielkie legendy związane z Motown, jedną z najsłynniejszych wytwórni płytowych świata.

Już od 50 lat produkcje z wytwórni Motown odnotowują najwyższe miejsca na listach przebojów a koncerty Magic of Motown cieszą się wielką popularnością i zapełniają teatry i sale koncertowe. Artyści z niezwykłym autentyzmem oddają klimat złotej ery Motown, kiedy to wytwórnia współpracowała m.in. z Dianą Ross, The Supremes, Lionelem Richie, Jackson 5, Steviem Wonderem, The Tempations czy Marvinem Gaye. Pod koniec lat 60 Motown sprzedawała więcej płyt, niż jakakolwiek inna wytwórnia płytowa na świecie. Była to też największa firma afroamerykańska.

Na show The Magic of Motown / Love & Soul, które odbędzie się 14 lutego w warszawskiej Sali Kongresowej składa się 36 wielkich przebojów z 50 lat istnienia wytwórni Motown. Zaczynając od lat sześćdziesiatych XX wieku będą to m.in. hity takie jak: “Stop in the Name of Love”, “Signed Sealed Delivered I’m Yours”, “My Guy”, “What Becomes of the Broken Hearted”, “I Heard it Through the Grapevine”, “Endless Love”, “All Night Long”, “Heatwave”, “I’m Coming Out”, “Why Do Fools Fall in Love”, “Get Ready”, “Ain’t Too Proud to Beg”, “My Girl”, “I Want You Back”, “I’ll Be There”, “Blame it on the Boogie”, czy “Dancing in the Street”.

Warto poznać je wszystkie podczas jednego romantycznego walentynkowego wieczoru. Na występ można zabrać także dzieci i młodzież, aby pokazać skąd inspiracje czerpie współczesna muzyka pop. Tym bardziej, że częścią The Magic of Motown jest także show artystów ukazujących przeboje Michaela Jacksona & Jackson 5.

Podczas koncertu The Magic of Motown odbędzie się konkurs wizytówkowy, w którym główną nagrodą są dwa bilety na lot do Londynu (w dwie strony) ufundowane przez Ryan Air oraz inne cenne nagrody. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.stx-jamboree.com . Początek koncertu 14 lutego 2014 roku w Sali Kongresowej o godz. 20.00
Bilety w cenie od 60 zł do 250 zł (VIP) brutto (w tym 8% VAT) dostępne są w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe): www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebliet.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej (www.kongresowa.pl tel. 22 656 72 99), kasie Eventim (dawniej Kasa ZASP, tel. 22 353 93 93), salonach empik, w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!