szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Są już bilety na koncerty Chrisa Bottiego

2012-11-22

inf. prasowa/ fot. AFP

Są już bilety na koncerty Chrisa Bottiego
  A A A
 

W przyszłym roku na pięć koncertów przyjedzie do Polski Chris Botti. Artysta wystąpi 15 marca w Poznaniu (Sala Ziemi, MTP), 16 marca w Gdyni (Hala Sportowo-Widowiskowa), 17 marca w Warszawie (Sala Kongresowa), 18 marca we Wrocławiu (Hala Orbita) i 20 marca w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca). Do sprzedaży trafiły już bilety na wszystkie występy artysty.

Bilety na koncert w Poznaniu (15 marca, Sala Ziemi, Międzynarodowe Targi Poznańskie) dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl!

Bilety na koncert w Gdyni (16 marca, Hala Sportowo-Widowiskowa Gdynia) dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl!

Bilety na koncert w Warszawie (17 marca, Sala Kongresowa) dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl!

Bilety na koncert we Wrocławiu (18 marca, Hala Orbita) dostępne na stronie www.ticketpro.pl oraz pod adresem mailowym bilety@o2.pl.

Bilety na koncert w Zabrzu (20 marca, Dom Muzyki i Tańca) dostępne na stronie www.ticketpro.pl oraz w Domu Muzyki i Tańca.

Wszystkie szczegóły, w tym ceny biletów, dostępne na stronie www.go-ahead.pl.

Chris Botti jest trębaczem smoothjazzowym i jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków jazzowych na świecie. Występuje solo oraz jako muzyk sesyjny - współpracował z takimi gwiazdami jak Sting, Aretha Franklin, Bob Dylan czy Paul Simon. Koncertował również z Dianą Krall, Jill Scott, Michaelem Bublé czy Rodem Stewartem. Ma na koncie liczne nominacje do Grammy Awards oraz trzy pierwsze miejsca w zestawieniach Billboard's Jazz Albums. Sting, zafascynowany jego twórczością, określił go mianem "posłańca świata jazzu".

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~NjfqgkQmA [2012-11-30 19:30]

Thanks for the great info dog I owe you bitggiy.

odpowiedz