szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

4 sierpnia, w Sopocie zaczyna się Festiwal Jedynki 2006. W trakcie drugiej edycji imprezy wystąpią między innymi Perfect, Mel C, KOMBII, Virgin oraz artyści startujący w ramach konkursu "Przebój lata Jedynki". Organizator zapewniał, że pojawi się jeszcze jedna, światowa gwiazda, jednak na kilka tygodni przed imprezą z udziału zrezygnował zespół Duran Duran. Start dziś, o 20.20. W sobotę koncert rozpocznie się o 20.15. Całość będzie można zobaczyć na żywo w TVP 1 oraz internetowe, na www.itvp.pl.FESTIWAL JEDYNKI 2006 W GALERII ZDJĘĆ


DODA NA FESTIWALU TOPTRENDY W GALERII ZDJĘĆ


Do finału polskiego konkursu "Przebój lata Jedynki" jury w składzie Urszula Dudziak, Kayah, Zygmunt Kukla, Dorota Szpetkowska, Adam Czerwiński, Michał Grymuza, Piotr Klatt, Leszek Kamiński, Darek Maciborek wybrało finałową dziesiątkę:

Blog 27 – "I Still Don't Know Ya"
Blue Cafe – "Baby Baby"
Why Not? – "I Still Love You"
Kasia Cerekwicka – "Potrafię kochać"
Big Stars – "Teraz my"
Button Hackers – "Między nami"
PIN – "Wina mocny smak"
Kuba Badach – "Gdyby nie ty"
Maria Sadowska – "Kiedy nie ma miłości"

Rozstrzygnięcie konkursu już dziś wieczorem - wyniki poznamy po recitalu Melanie C. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce - 30 tys. zł , II miejsce – 20 tys. zł, III miejsce – 10 tys. zł. Pierwszy festiwalowy dzień zamknie jubileuszowy koncert Perfektu wraz z licznymi gośćmi.

Ponadto, polski zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj w konkursie międzynarodowym, 5 sierpnia. A w tym wystąpią:

Beats And Styles - "Everything Is Everything"
Lena - "I Still Love You"
Ampop - "My Delusions"
Anggun "Cesse La Pluie"
Outlandish "I Only Ask Of God"
Blondy "Fiesta"
Kate Ryan "Je T'adore"
Nate James "The Message"
Christian Walz "Wonderchild"

Drugi dzień to kolejny jubileusz - 30-lecie KOMBII. Całość zamknie grupa Doda z grupą Virgin.

Od zeszłego roku wiadomo, że Festiwal Jedynki powstał tylko po to aby telewizja publiczna po utracie praw do organizowania Sopot Festival (na rzecz TVP), nie straciła "kontaktu" z Sopotem. Zresztą statystyczny Kowalski w zeszłym roku sam do końca nie wiedział kto robi jaki festiwal. Szkoda, że odpadła formacja Duran Duran ponieważ była szansa na kilka, co prawda odgrzewanych, ale zawsze wielkich hitów. Szkoda, że TVP przygotowania do takiej imprezy zaczyna dopiero po Opolu. Szkoda, że znów w Operze Leśnej zobaczymy te same gwiazdy z Dodą na czele, która śpiewała na tej scenie niespełna miesiąc temu, na innym festiwalu. Nie wspominając o kilku innych wykonawcach, którzy zagrali rok temu na tej samej imprezie. A może Doda wraz z mężem powinna pomyśleć o kupnie apartamentu w Perle Bałtyku?
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!