szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Debiutancki album nowego zespołu Michała Wiśniewskiego (fot. AFP) Red Head ma ukazać się w połowie czerwca. Prace jeszcze trwają, ale wiadomo, że płytę wypełnią wyłącznie covery. Red Head wzięli na warsztat m.in. Die Prinzen, Nenę oraz klasyka francuskiej piosenki Joe Dassina. Przypomnijmy, że wielki przebój tego ostatniego pt. "L'ete Indien" na swojej płycie zamieściła również Mandaryna, żona Wiśniewskiego.

W programie krążka Red Head znajdzie się także kompozycja Petera Plate "To się stało", którą zaśpiewała Wiktoria Katajew. Utwór ten trafił także na ścieżkę dźwiękową nowego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego "Pedofile", którego emisje TVP2 zapowiedziała na 11 maja na godz. 22.45.

Przypomnijmy także, że od 17 czerwca trwać będą przedpremierowe pokazy filmu "Lawstorant" w rezyserii Mikołaja Haremskiego z udziałem byłego lidera Ich Troje . Seanse z udziałem twórców odbędą się w Katowicach, Łodzi, Warszawie, Lublinie, Białymstoku i Olsztynie. Na pokazach oprócz Wiśniewskiego pojawią się także Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Pieczyńska oraz twórca obrazu.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!