szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Program Trzeci Polskiego Radia i Gdynia Ladies’ Jazz Festival zapraszają na jedyny w Warszawie koncert Randy Crawford z okazji 25- lecia trójkowych koncertów.

Podczas pierwszej wizyty w Warszawie Randy Crawford towarzyszyć będzie Joe Sample Trio w następującym składzie:
Joe Sample - fortepian
Nicklas Sample - bas
Gerry Scott Gibbs – perkusja

Wspaniały głos Randy Crawford znamy z megaprzeboju zespołu Crusaders "Street Life", ze ścieżki dźwiękowej "Jackie Brown" Quentina Tarantino, z pięknych ballad takich jak "Almaz", "Imagine" czy "Knockin On Heaven's Door" Boba Dylana.

W swojej karierze współpracowała z takimi sławami jak: George Benson, Quincy Jones, Al. Jarreau, Ray Charles, Eric Clapton, David Sanborn czy Joe Sample.

Jej przeboje są z nami już od lat 80tych, kiedy to na listach przebojów pojawił się utwór "Street Life", a potem następne jak "One Day I'll Fly Away", "You Might Need Somebody", "Diamante" (w duecie z Zuccero), "Almaz", "Rainy Night in Georgia"…

Randy Crawford to jedna z ikon muzyki soul, jazzu i rhytm & bluesa. W Warszawie wystąpi ze swym najlepszym, najbardziej sprawdzonym zespołem, czyli podobnie jak podczas pierwszej wizyty w Polsce, na Ladies' Jazz Festival w 2010 roku w Gdyni z Joe Sample Trio i nawet jeśli będzie to "rainy night in Warsaw", to dla uczestników tego wydarzenia na pewno będzie świecić przecudne słońce.

Wielkie święto muzyczne Programu Trzeciego Polskiego Radia i Gdynia Ladies' Jazz Festival 8 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie!

Bilety już w sprzedaży!
Więcej na ladiesjazz.pl

oceń
4
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~ala [2013-10-02 16:24]

kocham życie

odpowiedz