szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Rahim z Fokusem oglądają "Jesteś bogiem"

2012-09-10

megafon.pl/fot. Katarzyna Kural

Rahim z Fokusem oglądają "Jesteś bogiem"
  A A A
 

13 września w katowickim kinie Rialto odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu o Paktofonice "Jesteś bogiem". Gośćmi specjalnymi będą muzycy hiphopowej grupy.

Obraz opowiada historię Piotra "Magika" Łuszcza (Marcin Kowalczyk), Sebastiana "Rahima" Salberta (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha "Fokusa" Alszera (Tomasz Schuchardt).

- Razem z Rahimem weźmiemy udział w przedpremierowej projekcji filmu "Jesteś bogiem" w Katowicach w kinie Rialto o godzinie 17 i 20 - można przeczytać na Facebooku Fokusa.

Kinowa biografia katowickiej formacji powstała na podstawie scenariusza Macieja Pisuka. Reżyserem jest Leszek Dawid.

Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą "pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika", wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: "Kinematografia", minialbum "Jestem Bogiem" oraz "Archiwum kinematografii" sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze "Kinematografii" fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~kinia [2012-09-10 22:27]

Film ogladalam na festiwalu w Gdyni.Jest rewelacyjny,polecam wszystkim.Ale przykre to wszystko co przeszedl ten chlopak....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~A... [2012-09-10 13:00]

Nie mogę się doczekać :) Mam tylko nadzieje ze pokażą wszystko prawdę o chlopakach, ze pokażą prawdę o ich menadzeze i o tym z jakimi problemami borykal się Magik [*]

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi