szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Pudelsi: nigdy więcej

2003-04-18

aka

  A A A
 

Po tytułowym numerze z ostatniej płyty 'Wolność Słowa' przyszła kolej na 'Nigdy więcej'. Utwór autorstwa PIOTRA SZCZEPANIKA będzie drugim singlem z ostatniego albumu zespołu PUDELSI.

Piosenka, której MALEŃCZUK z kolegami nadali właściwego sobie brzmienia, już miała swoją premierę radiową, a teraz oczekuje w magazynach, aby 22 kwietnia trafić na sklepowe półki. Dzień po premierze ekipa PUDELSÓW rusza do Łodzi, gdzie w nastrojowych wnętrzach nagrywany będzie, teledysk do 'Nigdy więcej'. Reżyserią obrazka zajmie się JOANNA RECHNIO, autorka m.in. teledysku od piosenki 'Baśka' zespołu WILKI.

Płyta 'Wolność słowa' jest niewątpliwym sukcesem PUDELSÓW. Krążek znajduje się w czołówce Oficjalnej Listy Sprzedaży, a singiel 'Wolność słowa', mimo kontrowersyjnego tekstu, coraz częściej można usłyszeć w polskim eterze. Niewykluczone, że PUDELSI zyskają jeszcze większą sławę, gdyż wkrótce rozpoczynają trasę, która obejmie 13 występów. Ich zwieńczeniem będzie koncert przed zespołem R.E.M., 10 lipca na warszawskiej Gwardii. Oprócz PUDELSÓW, przed formacją MIKE'A STIPE'A wystąpi NEGATYW.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!