szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Pożegnalna trasa Chrisa Rea

2005-09-27

Mozart

  A A A
 

W związku ze swoją chorobą, Chris Rea (fot. AFP) zdecydował, że trasa "Farewell Tour" zaplanowana na rok 2006 będzie ostatnią w jego karierze. Artysta zdecydował też, że powróci do swoich muzycznych korzeni i nie będzie więcej nagrywał płyt jako Chris Rea. Jego ostatnim wydawnictwem jest 11-płytowy album "Blue Guitar", którego premiera odbędzie w październiku. Karierę solową Chris Rea postanowił zamienić na zespołową i odtąd będzie członkiem zespołu The Fire Flies.CHRIS REA W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ


Z dorobkiem 30 milionów sprzedanych płyt oraz 25 lat na scenie Chris Rea dotarł do punktu zwrotnego w swojej karierze. Trasa, która będzie miała miejsce w przyszłym roku będzie ostatnim momentem, kiedy fani będą mogli usłyszeć na żywo największe przeboje stworzone przez niego.

“Nie chcę, by moje moje życie było skrępowane przez moje zdrowie. Kocham koncertowanie – to najlepsza praca na świecie! Robiłbym to nadal, gdyby moje zdrowie na to pozwalało. Ale ciężko przewidzieć jak dalej będzie rozwijać się moja choroba I nie mogę gwarantować, że nie będzie gorzej, dlatego to będzie ostatni raz, gdy kocnertuje jako Chris Rea. Muszę znaleźć teraz inną drogę” - powiedział Chris Rea.

Przypominamy, że pożeganie z polskimi fanami nastąpi 17 marca 2006 roku w Sali Kongresowej w Warszawie. Wiecej szczegółów dotyczących koncertu znajdziecie w dziale Imprezy.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!