szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Właśnie dobiegła końca wizyta najsłynniejszych kompozytorów oraz producentow muzyki pop, twórcow największych światowych przebojów takich artystów jak Celine Dion, Whitney Houston, Barbara Streisand, Richard Marx, Sarah Connor, Rihanna i wielu innych.PRODUCENCI I POLSCY ARTYŚCI PODCZAS PRACY - ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ


Polskę odwiedzili: Steve Dorff (Celine Dion, Whitney Houston, Barbara Streisand, Faith Hill), Jud Friedman (Whitney Houston), Keith Brown (Desmond Child, Faith Hill, Richard Marx), Matthew Noble (Rihanna), Terri Bjerre (Lutricia McNeal, Sarah Connor) i Wendy Waldman (Vanessa Williams, Garth Brooks). Spędzili w Polsce 10 dni, podczas których spotkali się z wybitnymi polskimi artystami aby wspólnie stworzyć nowe kompozycje o światowym potencjale.

Najnowsze utwory zostaly zaprezentowane publiczności podczas specjalnego koncertu w Klubie Melodia w Warszawie 12 stycznia. Piatkowy koncert był finalem całotygodniowych warsztatów muzycznych. Praca naszych muzyków oraz amerykańskich kompozytorow przebiegała w kilku studiach nagraniowych a także w pokojach hotelowych.

Jak pokazał koncert, efekt tygodniowej pracy jest imponujący. Powstały utwory o ogromnym potencjale światowym. Większość utworow zaprezentowano w wersjach akustycznych. Całość odbywała się na dwóch scenach. Na jednej z nich, bardziej kameralnej, swoje najnowsze produkcje kolejno przedstawili: Sławek Uniatowski, Hania Stach, Mietek Szcześniak, Mario Szaban, Katarzyna Skrzynecka.

Natomiast na "rockowej" scenie pojawili się bracia Cugowscy, Maciej Silski oraz na finał zespół Why Not? z Brianem Allanem w roli głównej. Każdy z naszych wykonawcow zaprezentowal 2-3 nowe utwory. Warto dodać, że w sumie przez miniony tydzień powstalo blisko 40 nowych kompozycji. Tak wiec tylko z częścią z nich mogliśmy zapoznać się na koncercie w Klubie Melodia.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!