szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Polski koncert Britney Spears odwołany

2009-07-14

Funkyboy, Wirtualna Polska / fot. Sony Music Polska

Polski koncert Britney Spears odwołany
  A A A
 

Pierwszy, polski koncert Britney Spears został odwołany - dowiedziała się nieoficjalnie, ale z wiarygodnego źródła, we wtorek wieczorem (14.07) redakcja serwisu muzyka portalu Wirtualna Polska. Agencja koncertowa Adamiak Jazz, specjalizująca się dotychczas w jazzowych koncertach, potwierdziła tę wiadomość. Manager artystki wskazuje polskiego promotora jako sprawcę całego zamieszania.Powód odwołania koncertu Britney Spears został podany w sposób lakoniczny - "koncert jest odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora". Co innego twierdzi management Britney Spears. W komunikacie opublikowanym w środę (15.07.09) rano czytamy, że to polski promotor odwołał koncert. Jednocześnie Britney Spears przeprosiła fanów i wyraziła nadzieję, że w najbliższej przyszłości będzie miała okazję odwiedzić Warszawę. Stolica Polski była jednym z 63. miast, które miała odwiedzić Spears w ramach światowej trasy koncertowej i jedynym, gdzie koncert się nie odbędzie. Na stronie internetowej agencji została zawieszona sprzedaż biletów.

Księżniczka popu, amerykańska gwiazda muzyki, Britney Spears, miała wystąpić na warszawskim Służewcu 24 lipca 2009 roku. Bilety były sprzedawane w cenie od 120 PLN do 400 PLN. Na chwilę przed odwołaniem koncertu było niesprzedanych 5500 biletów na koncert - 5000 tańszych oraz 500 droższych.

Wszystko o Britney Spears

Britney Spears dostała propozycję idiotycznej roli filmowej

Zdjęcia Britney Spears topless w sieci

Dlaczego Britney ogoliła się na łyso?


Można spekulować, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, koncert po prostu się nie sprzedał. Jednakże pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat organizatora.

Przypominamy, że Britney Spears miała przyjechać do Polski w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą płytę "Circus".

aktualizacja: 15.07.09 g. 8.20

Organizator wysłał już maile ze smutną wiadomością do wszystkich, którzy kupili bilety: "z przykrością informujemy, że koncert Britney Spears , który miał odbyć się 24 lipca w Warszawie, został odwołany" - czytamy w liście. Zostali oni poinformowani, że można już dokonywać zwrotu biletów, ale dokładnie w tych punktach, w których dany bilet został kupiony. Bilety kupione na stronie Adamiak Jazz powinny zostać odesłane listem poleconym, na swój koszt, na adres organizatora do 31 lipca 2009 roku. Pieniądze mają zostać zwrócone w ciągu 3 tygodni.

Organizator zastrzegł sobie w regulaminie imprezy prawo do odwołania koncertu bez wcześniejszego uprzedzenia oraz do dokonania zmian pod względem czasowym z powodów nieprzewidzianych.

Większy problem mogą mieć fani Britney Spears ze zwrotem zakupionych już biletów PKP oraz z odwołaniem zamówionych noclegów w hotelach.

Na stronie britneyspears.pl pojawiło się oświadczenie polskich fanów, którzy nie mają wątpliwości kto zawinił. Fani wskazują na organizatora, który m.in. nie zapewnił odpowiedniej promocji. Poniżej prezentujemy całe oświadczenie.

"Za odwolaniem koncertu stoi AdamiakJazz. Marna firma, która nie potrafiła zapewnić optymalnej sprzedaży biletów - na 10 dni przed koncertem bilety na trybunę sprzedawane od dwóch miesięcy sprzedały się tylko w połowie! Bazując na żenujących reklamach w TV (tandetne hasło: "Księżniczka POP'u detronizuje królową POP'u"), portalu nasza-klasa.pl (banner reklamujący robiony najprawdopodobniej w Paincie przez pierwszą lepszą osobę). Niskim kosztem i małym wysiłkiem chcieli sprzedać koncert. Nieprofesjonalna obsługa, która na jedno pytanie potrafiła udzielić 10 różnych od siebie odpowiedzi, do dnia wczorajszego nie był znany nikomu przebieg koncertu oraz szczegóły techniczne. Komunikat do prasy, w którym firma tłumaczy się, iż niezależnie od nich koncert został odwołany jes conamniej kompromitująca. Wstyd! Życzymy firmie AdamiakJazz, aby nigdy więcej z racji swoich "krótkich nóżek" nie podjęła się organizowania takiego koncertu, gdyż jest to wielkie rozczarowanie dla fanów. W takim razie Nam - Fanom nie pozostaje nic innego jak wysyłać "podziękowania" za to, że pozbawili polskich fanów zobaczenia swojej idolki w Polsce i zostawili ich na przysłowiowym lodzie. Gdyby nie zapowiedzi polskiego koncertu, większość fanów kupiłaby bilety np. do Berlina. Obecnie jesteśmy jedynym krajem w którym koncert artystki się nie odbędzie!"

aktualizacja: 15.07.09 g. 16.00

Oficjalny komunikat producenta wykonawczego koncertu Britney Spears w Polsce znajdziecie na następnej stronie tej wiadomości...

oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Gad [2009-07-22 17:48]

Jak
zwykle polskie dziadostwo,a takich organizatorów to powinno się pałami przegnać od przedsięwzieć kulturalnych.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [1]
~Aśka [2009-07-20 14:40]

długo oczekiwany koncert
to podłe, Britney ma tyle fanów teraz oni wszyscy w tym ja są rozczarowani i zawiedzieni.Niedowiary, że zrobili coś takiego!

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~ala [2009-07-19 14:51]

PIENIADZE
Jak nie widadomo o o chodzi ,to chodzi o pieniadze:D

odpowiedz

Ocena: -6 [8]
~Sturmer [2009-07-16 19:35]

I dobrze !!!
Wypad z BZDZIĄGWAMI tego pokroju....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Navi [2009-07-16 08:57]

Wielka Szkoda
A mogło być tak pięknie!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~chacki [2009-07-16 08:16]

Co to za ceny???
Nie każdy małolat ma tak bogatego tatusia, żeby odpalil mu 400 na jakąś tam Britney.Za to OJCIEC napewno jest zadowolony ,, z jedną wygraliśmy,jeszcze została MADONNA,, Sekta berecików i z tym sobie poradzi??

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~co jest grane? [2009-07-15 22:29]

Metallica w Londynie-45£
Britney w W-wie-400pln!!! To jakas paranoja!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Real [2009-07-15 07:42]

POLSKA TO KRAJ PODŁYCH LUDZI
zacietrzewionych maluczkich prostaczków , którzy wtedy są szczęśliwi gdy innym się nie wiedzie. Na tym forum aż roi się od jadu i nienawiści do "plastikowej lali" ,"zdziry" itp.Widzę okrzyki radości ,że nie chcemy jej tu w naszym idealnym państwie . Popatrzcie na siebie "ideały" . Wy,którzy się cieszycie ,że ktoś chciał pojechać z dziećmi na koncert bo chciał im zrobić radość .Popatrzcie na siebie ci, którzy podnosicie głos na kogoś kto ośmiela się słuchać innej muzyki i myśleć inaczej niż wy. Popatrzcie na siebie i zastanówcie się dlaczego w innych krajach jest dobrze a my tkwimy w jednym punkcie od lat nie mogąc wydostać się z miernoty.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

Ocena: -2 [2]
~GOŚĆ [2009-07-16 06:44]

Zamiast Britney
No ,zamiast Britney wystąpi z pogadanką Ojciec Dyrektor

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~lespociog [2009-07-16 05:21]

A NA CO ONA NAM TU
I AMADONA WYPAD

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Mohair [2009-07-16 01:33]

A kurdupla co się nazwał Madonną
nie można odwołać?-przecież to paranoja! Nikt nie chce tego słuchać to do Polski...tam jest głupi ,który wszystko kupi....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lol [2009-07-16 00:09]

omg
EMO?! 18 lat :D zycie jeszcze sie nie zaczelo :D

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~zorro [2009-07-15 23:55]

....ludzie wiedzą,
...czego chcą i za jakie pieniądze.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ogarek [2009-07-15 23:51]

Odwołać polskie państwo
Niech ta Polska się sama odwoła z map świata i wszechświata, niebędzie tego typu kłopotów i problemów i wielu innych też nie będzie. Cześć.

odpowiedz

Ocena: -2 [2]
~gostek [2009-07-15 19:14]

I BARDZO DOBRZE!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Bombadil [2009-07-15 23:28]

Myślicie, że tylko w Polsce żyją ludzie zawistni. Bynajmniej. Nie wiecie nawet ile jadu i zacietrzewienia i zawistności jest u ludzi z USA. Podam wam przykład, Madonna śpiewała utwór American Pie(nie mylić z filmem), który rzecz jasna jest coverem folkowego pieśniarza Dona McLeana, który w Polsce nie jest szerzej znany. Napisałem tylko na forum jednym z forów, że pierwszą wersją, którą słyszałem byłą ta Madonny. A oni mnie tak zbluzgali, że jestem idiotą, cocksuckerem i nie wiadomo skąd się wziąłem. Nawet nie wpadło im do głowy, że mogę być z innego kraju i nie znać tego McLeana. Oni tam mają taką mentalność, że jak ktoś korzysta z internetu i wypowiada się na temat amerykańskiej muzyki musi być z USA. Ale to jeszcze nic Madonnie tak się dostało,że ojciec rydzyk i inni nasi kochani ultrasi katolicy nawet w jednej setnej tak jej nie zbluzgali przed tym feralnym koncertem w święto. I Polacy, którzy besztają Britney czy inne twórczynie też nie są w stosunku do nich bardziej zajadli.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~ika [2009-07-15 22:41]

odwolana chałtura
Koncert to dawał np. Chopin.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~nie w temacie [2009-07-15 22:39]

NIN w Poznaniu,...
Cudowne , cudowne przeżycie.. brak słów.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~adam [2009-07-15 22:25]

ja dałem 140 zł +dojaz
za faith no more. Natomiast za BS nie dałbym 10zł.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~madziia . [2009-07-15 08:48]

Britney Spears Koncert
ludzie darujcie sobie Ok .. nic niezyskacie obrażaniem Britney.. jestem tego pewna ze koncert został odwołany z poważnego powodu. ale to neiznaczy ze Brit neizagra u Nas. Osobiscie nie jestem jej fanka, ale jakos niejeżdze po niej .. to tylko swiadcyz o waszej inteligencji .. (( ; . coz głupich ludiz na tym świecie niebrakuje. Wgl po co wracacie do tego co było. co było to było i juz niewroci. Nie znacie pisoenki "ale to juz było, i niewroci wiecej" . ? no własnie. dlatego przestancie jej wytykac błedy z przeszłości. Liczy sie to ze dziewczyna dała rade, wyszła z tego z podniesionym czołem. I idzie dalej na przod. Zreszta Wasze gadanie i tak idzie na marne. Britney Spears była , bedzie i zostanie KSIĘZNICZKA POPU !. pozdrawiam . ; *

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi