szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

  A A A
 

Do Krajowych Eliminacji Eurowizji zgłoszonych zostało 112 piosenek. Wśród nich znalazł się utwór Marcina Czyżewskiego (fot. Piotr Tarasiewicz) - "Some Part Of Me". Byłego wokalistę Oddziału Zamkniętego możemy pamiętać z telewizyjnego programu "Szansa na Sukces", który wygrał mając do pokonania zwycięzców z ostatnich 12 lat. W specjalnym odcinku zatytułowanym "Przeboje Europy" wykonał piosenkę z repertuaru Robbiego Williamsa - "Angel".MARCIN CZYŻEWSKI W NASZEJ GALERII


Podobieństwo głosu i fascynacja artystą dają się zauważyć w propozycji złożonej przez Marcina do krajowych preselekcji. Utwór skomponowany przez Wojtka Wójcickiego (ex muzyka De Mono) ma duże szanse na zauważenie przez polskie jury. Czy zostanie zaprezentowany podczas finałowego koncertu organizowanego przez TVP 28 stycznia okaże się już wkrótce.

Przypomnijmy, że swoje propozycje na Eurowizję wysłali m.in. Offside, Brathanki oraz Ivan i Delfin. Kandydatki autorstwa Janusza Artura Stefaniaka i Patryk Smolarek znajdziecie w Strefie MP3. Ostateczną listę zakwalifikowanych nagrań poznamy 20 grudnia.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!