szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Polscy artyści na Gali ESKA Music Awards

2011-05-20

inf. prasowa/ fot. AKPA

Polscy artyści na Gali ESKA Music Awards
  A A A
 

Wiemy już, którzy z artystów nominowanych w konkursie ESKA Music Awards 2011 wystąpią na finałowej Gali EMA. W Spodku zagrają: Afromental, Ewa Farna oraz Andrzej Piaseczny, ze specjalną aranżacją smyczkową utworu „Śniadanie do łóżka”, Robert M i Video.

W tym roku kapituła Radia ESKA przydzieliła nominacje polskim artystom w siedmiu kategoriach: Artysta Roku, Artystka Roku, Zespół Roku, Video Roku, Hit Roku, Klubowy Hit Roku, oraz w nowej kategorii - Nowa Twarz Roku.

Do 22 maja Internauci mogą brać udział w głosowaniu na nominowane gwiazdy na stronie Ema.eska.pl i wygrywać bilety na imprezę. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 28 maja w katowickim Spodku.

Zwycięzca konkursu w kategorii Nowa Twarz Roku uzyska wsparcie promocyjne na antenie Radia ESKA, ESKA Rock oraz w muzycznej stacji telewizyjnej ESKA TV o wartości pół miliona złotych.

Dwugodzinne show będzie transmitowane na żywo przez TVP 2 od godziny 20:00. Imprezę poprowadzi Sonia Bohosiewicz, Tomasz Kammel oraz prezenter radia ESKA Krzysztof „Jankes” Jankowski. Bilety na galę EMA można zdobyć biorąc udział w konkursach organizowanych przez lokalne stacje Radia ESKA oraz głosując na nominowane gwiazdy za pośrednictwem strony internetowej - www.ema.eska.pl. Bilety nie są dostępne w sprzedaży.

Na razie wiadomo, że spośród zagranicznych artystów podczas gali wystąpią: Skunk Anansie, Alexis Jordan, Madcon, Natalii Kills, Alexandra Stan, Carpark North oraz The Nycer
oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!