szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Pierwszy dzień TOPtrendy 2013 za nami

2013-06-08

Alko, WP/fot.- AKPA

Pierwszy dzień TOPtrendy 2013 za nami
  A A A
 

Za nami pierwszy dzień Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Największą atrakcją piątkowego wieczoru był koncert TOP, podczas którego wystąpili wykonawcy, którzy w ostatnim roku sprzedali największą liczbę płyt.

Jednak najpierw dla widzów i publiczności zagrała grupa Big Cyc świętująca obecnie 25 lat działalności scenicznej. Z tej okazji członkowie zespołu otrzymali od organizatorów Złoty biustonosz, który wręczyli im Karolina Szostak i Krzysztof Ibisz. Prezenter Polsatu życzył formacji, aby "nigdy nie zabrakło im jaj".Kolejnym punktem festiwalu był koncert TOP, który poprowadzili Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock. Na scenie sopockiego amfiteatru pojawili się między innymi Andrzej Piaseczny, Bednarek. Maria Peszek, Kazik Na Żywo, Donatan, Ania Dąbrowska, Coma oraz zwycięzca - Artur Andrus, który wykonał swój przebój "Piłem w Spale, spałem w Pile".

Wydarzeniem zamykającym pierwszy dzień festiwalu był jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia istnienia zespołu Hey. Zespół pod przewodnictwem Kasi Nosowskiej wykonał swoje największe przeboje, a na scenie nie zabrakło gości specjalnych. U boku grupy pojawili się między innymi Czesław Mozil, Artur Rojek, Ania Dąbrowska czy Andrzej Smolik.Kolejny dzień imprezy upłynie przede wszystkim pod znakiem rywalizacji. Podczas koncertu "trendy" wystąpią Holly Blue, Kreuzberg, Dr Misio, Sebastian Riedel & Cree, Andrzej Bachleda, FairyTaleShow, Natalia NATU Przybysz, Red Lips, Pączki W Tłuszczu, Uniqplan.

oceń
2
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~kurwy i alfonsi [2013-06-08 22:42]

john i barbi smiechu warte nie top tylko jeton na wulkanie

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~majka [2013-06-08 20:37]

życzył aby "nigdy nie zabrakło im jaj"TO .powinni dostać koszyk......

odpowiedz

Ocena: +1 [3]
~niezależna [2013-06-08 20:24]

Big Cyc - świetny humor, zabawa i piosenki na czasie. Tak trzymać następne 25 lat! Gratulacje za humor, lekkość i radość. Uwielbiam Wasze piosenki i podziwiam za wykonywanie utworu "Facet, to świnia" przeciwko Waszej płci! I to jest prawdziwy humor!

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~jontek [2013-06-08 19:46]

Kto mi powie co ze sobą zrobiła Popielewicz bo nijak nie jest podobna do samej siebie?

odpowiedz

Ocena: -6 [6]
~filip [2013-06-08 18:22]

nie rozumiem dlaczego tak mało osób tłustych zgłasza sie do trningdieta@gmail.com.pszeciesz tanio jest.ja schudlem 52 kilogramy w 2 tygodnie i czuję się super!Zgloś sie juz dzisiaj, he he yo yo.polecam Marta

odpowiedz

Ocena: +17 [17]
koszulka [2013-06-08 18:09]

Kasia Nosowska to fenomen , niezwykle zdolna , a ile w niej pokory . Cudowna postać . Drugi fenomen to A.Dąbrowska niezwykle zdolna , autorka muzyki i tekstów , sama komponuje ,świetnie spiewa i wygląda .Na tle tych dennych plastikowych odtwórczyń cudzych przebojów obydwie świecą jasnym płomeniem na naszej scenie , a i te sztuczne zagraniczne wytwory do pięt im nie dorastają !!!!

odpowiedz

Ocena: +9 [9]
~Wezyr [2013-06-08 17:54]

Zawsze ceniłem zespół HEY ;)

odpowiedz