szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Peja nie próżnuje

2012-04-18

inf. Iron Media/fot. Igor Wojtkowiak

Peja nie próżnuje
  A A A
 

Wydawnictwo Rycha Peji RPS Enterteyment ma w ostatnim czasie pełne ręce roboty. Label ma za sobą trzy premiery płytowe, kilka wydanych klipów i dwie duże hip-hopowe imprezy. Peja nie osiada jednak na laurach, przedstawia Kroolika Underwood, kolejnego artystę w szeregach i startuje z oczekiwaną oficjalną stroną wydawnictwa.

– Muszę przyznać, że nie mamy czasu na nudę – mówi Peja. – mieliśmy mnóstwo pracy przy wydaniu płyt Buczera, HZOP i Śliwy, przy klipach realizowanych dla nich oraz ostatnio dla Kobry/Bezczela i Viruza. Do tego impreza podsumowująca te wydarzenia, która miała miejsce 18 marca i pierwsza, bardzo udana edycja RPS Club Meeting z gościnnym udziałem m.in. Keitha Murraya. Przed nami kolejna edycja tej imprezy 26 kwietnia, pięć dni wcześniej, 21 kwietnia wydajemy płytę duetu Kobra i Bezczel „0`7 na dwóch”, w sprawie której dostajemy dziesiątki maili od zniecierpliwionych słuchaczy i nie myślimy o odpoczynku. Trzeba kuć żelazo, póki gorące. Przedstawiamy oficjalnie kolejnego artystę w naszej wytwórni, jest nim związany z gnieźnieńskim Kartelem, multiinstrumentalista, wokalista, rapper, realizator i producent Kroolik Underwood! Próbkę jego możliwości można sprawdzić w ostatnim klipie Kobry i Bezczela do utworu „Nim nastanie świt”. Polecam i gorąco zapraszam wszystkich do odwiedzania naszej oficjalnej strony www.rpsenterteyment.pl. W końcu znaleźliśmy czas, by ją otworzyć – dodaje Rychu.

Prócz aktywności związanej z wydawnictwem, Peja wraz z DJ’em Decksem pracują nad nowym albumem Slums Attack zatytułowanym „CNO2”, którego premiera 15 września. SLU cały czas koncertuje. W miniony weekend zespół odwiedził Suwałki, Olecko i Krynice Zdrój, grając m.in. charytatywny koncert dla Bartka (więcej szczegółów: www.pejaslumsattack.pl). Najbliższe koncerty Slums Attack już pod koniec kwietnia.

26.04.12. Poznań, U Bazyla RPS CLUB MEETING 2
27.04.12. Gniezno, Lokomotywa
28.04.12. Liverpool, Binary Cell 5.1
30.04.12. Wałbrzych, K 10

oceń
11
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!