szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Peja na zakończenie lata w Ostródzie

2013-08-20

inf. prasowa/ fot. mat. promocyjne

Peja na zakończenie lata w Ostródzie
  A A A
 

Ostródzka hip-hopowa inicjatywa CTown Rap nabiera rozpędu. Po koncertach DonGURALeska, Małpy i Rovera w ramach cyklu 30 sierpnia wystąpi Peja.

Organizatorem koncertów jest pochodzący z Ostródy ToMZeT – Nasza impreza się rozwija, pojawia się coraz więcej lokalnych projektów, które swoim poziomem cieszą ucho słuchaczy, zależy nam na wspieraniu młodych raperów – komentuje ToMZeT. – Przed gwiazdami wystąpili już tacy artyści, jak Olszak, zabrzański raper NWKBZK, Dąbroch i Broda, ale na szczególną uwagę zasługuje morąski raper Pat, który już prezentuje bardzo wysoki poziom artystyczny. Cieszę się, że Peja zgodził się zagrać z nami i mam nadzieję, że występujące przed legendą supporty, o których poinformujemy już wkrótce staną na wysokości zadania.

Plany rozwoju imprezy są dość szerokie, do końca roku ToMZeT zapowiada jeszcze cztery koncerty, na pewno po świetnie przyjętym koncercie do Ostródy wróci kielecki raper Rover, ale można się także – według zapewnień organizatora. – spodziewać Bisza, Zeusa i wielu innych ciekawych artystów. W przyszłym roku impreza ma zyskać miano festiwalu i maja się na niej pojawić także zagraniczni artyści.

Koncert Peji i Slums Attack odbędzie się 30 sierpnia na dziedzińcu zamkowym w Ostródzie.

oceń
0
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -4 [6]
~tymek01 [2013-08-20 11:18]

co to kogo obchodzi, jakas dziura zabita dechami i wacki na supportach, wieś siębawi

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi