szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Ogłoszono nominacje do Viva Comet 2011

2011-01-17

inf.pras./fot.AKPA

Ogłoszono nominacje do Viva Comet 2011
  A A A
 

Poznaliśmy nominacje do Viva Comet 2011. Czwarta edycja rozdania nagród muzycznych Viva Polska odbędzie się 24 lutego w warszawskiej Hali Expo XXI.

Liderem wśród tegorocznych nominowanych został DJ i producent muzyczny Robert M, który otrzymał aż sześć nominacji oraz wokalistka Ewa Farna (na zdjęciu) z pięcioma szansami na muzyczną Cometę. Tuż za nimi uplasowali się Afromental (4), Tede (3) oraz Marina Łuczenko, Stachursky, Mrozu, Pewex, Volver, Monopol i 21 Allstars (po 2 nominacje). Po jednej nominacji mają Dorota „Doda” Rabczewska, Kasia Cerekwicka czy Candy Girl. W tym gronie znalazł się także zespół HiFi Banda, który otrzymał od Vivy status VIP.

W tym roku statuetki zostaną rozdane w dziesięciu kategoriach, w tym w dwóch nowych – „Płyta roku” dla najlepszego albumu 2010 oraz „Najlepsze na viva-tv.pl” dla najpopularniejszych teledysków na stronie internetowej Vivy.

To widzowie Viva Polska zdecydują w internetowym glosowaniu, którzy artyści 24 lutego odbiorą statuetki Viva Comet. Głosować można od dzisiejszego wieczora do 23 lutego na stronie www.comet.viva-tv.pl. Przypomnijmy, że pierwszymi potwierdzonymi wykonawcami Viva Comet 2011 są Ewa Farna oraz Robert M. Nazwiska kolejnych gwiazd - prowadzących, wręczających nagrody oraz wykonawców – poznamy w nadchodzących tygodniach.

Bilety na ceremonię w specjalnych cenach 20 PLN (bilet pojedynczy) oraz 30 PLN (bilet rodzinny: osoba dorosła + dziecko) można nabyć w sieciach Ticketpro na terenie całego kraju do 7 lutego. Od 8.02. wejściówki podrożeją o 10 PLN.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!