szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Nowy teledysk Edyty Górniak

2008-11-07

inf. prasowe

  A A A
 

Najnowsza piosenka Edyty Górniak, promująca komedię „To nie tak jak myślisz, kotku”, w ciągu niespełna tygodnia od dnia premiery stała się przebojem plasując się na pierwszym miejscu listy hitów Radia Zet. Jednak to dopiero początek, niedługo piosenka zadebiutuje w wersji teledyskowej w największych polskich stacjach telewizyjnych.Królowa polskiej sceny muzycznej powraca przebojem filmowym równie poruszającym, co niezapomniana „Dumka na dwa serca”. Słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć ją jako pierwsi w programie Dzień Dobry Bardzo, w poniedziałek 20 października. Piosenka nie trafiła jeszcze na anteny telewizyjne a już dziś można powiedzieć, że jest to prawdziwy przebój!

To z pewnością dobra wróżba dla filmu, który ma duże szanse na podobnie spektakularny sukces. Film Sławomira Kryńskiego „To nie tak jak myślisz, kotku” to komedia, która pokazuje w krzywym zwierciadle perypetie współczesnych bohaterów, pięknych i bogatych, uwikłanych w miłosny wielokąt. Kontynuując temat walki płci znany wielbicielom „Testosteronu” i „Nie kłam, kochanie”, film „To nie tak jak myślisz, kotku” udowadnia, że mężczyźni są z Wenus, a kobiety z Marsa. Albo odwrotnie…

Pikantna fabuła tego filmu oraz humor w najlepszym wydaniu są gwarancją rozrywki dla każdego – niezależnie od wieku i preferencji … nie tylko filmowych.

Zwiastun filmu można obejrzeć tutaj
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!