szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Nowa płyta Thy Disease w listopadzie

2009-09-17

inf. prasowa, Wania/ fot. Mystic Production

Nowa płyta Thy Disease w listopadzie
  A A A
 

Na początku listopada nakładem wydawnictwa Mystic Production na sklepowe półki trafi nowy album Thy Disease. Krążek będzie można kupić również za granicą.Album został zarejestrowany w trzech studiach nagraniowych: ślady perkusji w Dominik Studio, wokale, gitary i bas w Schindler's Factory Studio, natomiast klawisze, miksy i mastering w studio ZED. Producentem płyty, podobnie jak w przypadku albumu „Rat Age”, jest Thy Disease oraz Tomasz Zalewski.

Nad okładką i stroną wizualną pracowało dwóch znakomitych grafików: Xaay oraz Michał Czekaj. Po raz pierwszy w historii grupy album zostanie wydany w formie digi packa o bardzo bogatej szacie graficznej.

Przypominamy, że w tym roku ma miejsce dziesięciolecie powstania Thy Disease! Z tej okazji zespół zdecydował sie zarejestrować ponownie, znakomicie znany wszystkim fanom cover Madonny „Frozen”, w którym gościnnie zaśpiewała wokalistka Delight – Paulina Maślanka. Krakowianie zarejestrowali także utwór zespołu Depeche Mode „Sinner In Me”. Oba utwory znajdą się na nadchodzącej płycie jako bonus tracki! Oto jak przedstawia sie kompletna track lista „Anshur-Za”:

1.BLAME
2.CODE RED
3.COLLATERAL DAMAGE
4.NIGHTMARE SCENARIO
5.MORAL SUPREMACY
6.FOG OF WAR
7.FREEDOM FOR ANSHUR-ZA
8.GENERALS SPEECH
9.ROTTEN STRUCTURE
10.SALAH-DHIN
Bonus Tracks:
11.SINNER IN ME
12.FROZEN
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!