szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Nowa płyta Jacka Lachowicza już w marcu

2011-03-01

Inf. pras./fot. mat. pras./Marta Pruska

Nowa płyta Jacka Lachowicza już w marcu
  A A A
 

25 marca 2011 roku trafi do sprzedaży najnowsza płyta projektu Jacka Lachowicza "Wersja 2011". Album będzie dostępny jedynie w formie elektronicznej - w postaci wysokiej jakości plików dźwiękowych, które będą możliwe do ściągnięcia z sieci po uiszczeniu za nie opłaty.

Na albumie pojawią się utwory znane słuchaczom z poprzedniego wydawnictwa artysty "Jacek Lachowicz" (m.in. "Bad Potato", "Szóstka", "Biegnę" czy Robotick").

Sposób wydania albumu miał sprowokować dyskusję na temat zmiany przyzwyczajeń panujących na polskim rynku muzycznym i wpisać się w szerszą akcję społeczno-edukacyjną związaną z kwestią własności intelektualnej.

Materiał na płytę nagrywany był podczas dwudniowej sesji na początku października 2010 roku w studiu Iziphonics. Muzykom zależało na zarejestrowaniu materiału w aranżacjach zbliżonych do wykonań koncertowych, przy zachowaniu pełni energii i emocji, jakie towarzyszą występom na żywo.

Przed zakupem płyty, można zapoznać się z zawartością albumu, która zamieszczona jest na stronie internetowej w postaci plików o niższej jakości dźwiękowej.
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!