szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

ORANGE MUSIC POLECA

Nowa edycja Akademii Menedżerów Muzycznych już od soboty

2014-02-19

inf. prasowa/ fot. mat. promocyjne

Nowa edycja Akademii Menedżerów Muzycznych już od soboty
  A A A
 

Już w najbliższa sobotę (22.02) wystartuje kolejna coraz popularniejszej Akademii Menedżerów Muzycznych. Grupa blisko dwudziestu nowych uczestników rozpocznie cykl warsztatów i zajęć praktycznych prowadzonych przez znakomitości polskiej branży muzycznej

– Odliczanie do czwartej edycji dobiega końca – mówi Przemysław Kubajewski, koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych. – Bardzo cieszymy się z nowej grupy uczestników, wiem też, że nasi wykładowcy przygotowali rewelacyjny program, przyszłych menedżerów czeka wiele niespodzianek, przede wszystkim jednak, mnóstwo praktycznejwuedzy, która z pewnością rozwinie ich zawodowo. Przypominam też, że współpracujemy z takimi imprezami, jak m.in. Tauron Nowa Muzyka, Original Source Up to Date, Próba Dźwięku, Emergenza, Hip Hop Kemp czy Audioriver, przy których nasi podopieczni będą zdobywali nieocenione doświadczenie w organizacji i promocji festiwali – dodaje.

Wśród wykładowców Akademii Menedżerów Muzycznych znaleźli się m.in.: Sławomir Pietrzak (SP Records), dr Piotr Turek (Muzodajnia), Wiesław Weiss (Teraz Rock) czy Jerzy Tolak (menedżer Republiki i Grzegorza Ciechowskiego).

Uczestnictwo w Akademii Menedżerów Muzycznych chwalą sobie jej absolwenci, którzy zaczynają odnosić rynkowe sukcesy. – Moimi sukcesami są także sukcesy mojego Artysty i na odwrót, bo przecież gramy do jednej bramki – mówi Jakub Sancho Sancakli reprezentujący Elementum Art. Na przestrzeni minionego roku wydaliśmy debiutancką płytę, wypuściliśmy osiem teledysków, których łączna liczba wyświetleń szybko zmierza do 28 milionów. W Nysie przetrał Hip Hop FEST mimo ogromnego grymasu na twarzach urzędników. SBS zagrał ponad siedemdziesiąt koncertów. Po nowym roku zakontraktowaliśmy się z jedną z większych wytwórni fonograficznych - My Music, co dodało nam ogromnego rozpędu w działaniach. 25 marca wydajemy drugi Album South Blunt System - "Potęga w czynie". W najbliższym czasie ELEMENTUM ART będzie gościć w swoich szeregach dodatkowo dwóch młodych lecz bardzo zdolnych artystów, którzy odnieśli już swoje sukcesy na polu zawodowym. Cieszy mnie fakt, że mogłem uczestniczyć w zajęciach Akademii Menedżerów Muzycznych, gdyż szybko przełożyło się to na wyniki pracy, która nie ukrywając jest jednym z istotniejszych elementów mojego życia – dodaje. Choć Akademii Menedżerów Muzycznych startuje już za kilka dni, nadal trwają zapisy, wszelkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie www.akademiamm.pl.

Praca przy festiwalach czy warsztaty z ludźmi z branży to nie wszystkie atrakcje dla uczestników Akademii. Na przyszłych menedżerów czekają także staże w firmach fonograficznych, menedżerskich i eventowych, prelekcje z gośćmi reprezentującymi zachodnie rynki muzyczne, a także wymiany międzynarodowe dla najlepszych uczestników.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!