szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Nie ma biletów na Chrisa Bottiego w Poznaniu

2013-03-07

megafon.pl/fot. mat. pras.

Nie ma biletów na Chrisa Bottiego w Poznaniu
  A A A
 

Koncert Chrisa Bottiego w poznańskiej Sali Ziemi MTP, który zaplanowano na 15 marca, został wyprzedany. Jak informują organizatorzy, nie będzie już prowadzona dalsza sprzedaż wejściówek.

Do kupienia pozostały ostatnie bilety na pozostałe koncerty w ramach trasy artysty: 16 marca w Gdyni (Hala Sportowo-Widowiskowa), 17 marca w Warszawie (Sala Kongresowa), 18 marca we Wrocławiu (Hala Orbita) i 20 marca w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca).

Trasa trębacza związana jest z promocją albumu "Impressions". Na krążku Botti sięga po znane i łatwo rozpoznawalne piosenki, które niegdyś przekonały go o istocie strony melodycznej kompozycji muzycznych, a także przeboje wszech czasów jak "What A Wonderful World", "Summertime" czy "Over the Rainbow". Album jest również efektem rozmów, które Botti odbył z fanami podczas swojej ostatniej długiej trasy koncertowej oraz licznych inspiracji z różnych kultur.

Bilety do Warszawy, Wrocławia i Zabrza dostępne są do nabycia w serwisach eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, a także na stronie Go-ahead.pl oraz w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!